Schock Viditeľné časti 400055EDM Schock Viditeľné časti 400055EDM
Schock Viditeľné časti 400055EDM
Obj. číslo: schock-viditene-casti-400055edm-531
Dostupné možnosti
Cena s DPH
DOSTUPNOSŤ: Na objednávku - info v obchode
Našli ste lepšiu cenu?
Pripravíme Vám špeciálnu ponuku
Schock Viditeľné časti 400055
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Príslušenstvo
Doprava zadarmo+Záruka Darček- 10%
Schock Kiruna N-100-A Green Line
Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode
Schock Kiruna N-100-FB Green Line
Schock Kiruna N-100-U Green Line
  • *Akciová cena
Schock Kiruna N-100L-A Green Line
Špecifikáciemateriál: cristadur Green Linerozmer drezu: 556 x 456 mmrozmery vaničky: 500 x 400 x 180 mmhĺbka vaničky: 180 mmdrez je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 60 cmmontáž drezu: na pracovnú doskurozmery výrezu: 442 x 442 mm...
Schock Kiruna N-100L-FB Green Line
Schock Kiruna N-100L-U Green Line
Špecifikáciemateriál: cristadur Green Linerozmer drezu: 556 x 456 mmrozmery vaničky: 500 x 400 x 180 mmhĺbka vaničky: 180 mmdrez je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 60 cmmontáž drezu: pod pracovnú doskurozmery výrezu: 500 x 400 mm...