+421 905 140 414

Žehliace prístroje

Miele B 990

1 849,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele B 990

Žehliaci prístroj, Vysoký prítlak (N/cm2): 0,35, Voľba teploty v závislosti od tkaniny, Vk...

1 849,00€

Miele B 995 D

2 079,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele B 995 D

Žehliaci prístroj s funkciou pary, Vysoký prítlak (N/cm2): 0,35, Objem výrobníka pary v l:...

2 079,00€

Prednosti žehliacich systémov Miele

Automatická ochrana prstov

Funkcia zastavenia pre maximálnu bezpečnosť Ak sa špičky prstov dostanú pod pohyblivú ochrannú lištu, okamžite zareaguje bezpečnostné vypínanie a zastaví motor. Pohyb valca sa zastaví a žehliaci žľab sa posunie naspäť. Tým je zaručená bezpečná ochrana vašich prstov.

Núdzové odblokovanie

Man. uvoľnenie žehl. žľabu v prípade výpadku prúdu Ak by počas žehlenia došlo k výpadku el. prúdu, nedá sa už viac žehliaci žľab automaticky – uvoľnením nášľapného spínača – odsunúť. Aby ste napriek tomu mohli vašu bielizeň odobrať, stlačením núdzového odblokovania sa manuálne zruší prítlak žehliaceho žľabu. Potom môžete vašu bielizeň vytiahnuť von – otáčavým pohybom valca. Takto je zaručená ochrana vašej bielizne.

Stabilita

Pevnosť vďaka robust. konštrukcii a stabilnej nôžke Robustná konštrukcia a stabilný podstavec zaručujú vysokú stabilitu.

Funkcia CoolDown

Istota je istota BEZPEČNOSŤ sa v Miele píše s veľkými písmenami: Preto sa pohybové senzory a tlačidlová kontrola postarajú, aby sa žehlička sama vypla, keď ju nebudete používať asi 3 minúty. Jednoduchým pohybom sa opäť automaticky zapne.

Funkcia automatického vypnutia AutoOff

Dobrý pocit Ak žehličku alebo naparovač dlhší čas nepoužívate, zariadenie sa samovoľne vypne. Zabúdanie na zapnutú žehličku je tak minulosťou.

Zásobník na vodu

Šikovné a jednoduché Zvládnuť väčšie množstvá bielizne a medzitým doplniť vodu? Áno, dá sa to, lebo zásobník na vodu Fashion Master sa dá aj počas žehlenia kedykoľvek jednoducho odobrať a naplniť bežnou vodou z vodovodu. Pre používateľa výhodný plochý tvar dovoľuje doplnenie aj pod nízkymi kohútikmi vody. Kapacita 1,25 l vám umožní cca jednu hodinu žehlenia bez prerušenia.

Žehlenie v sede

Uvoľnený spôsob žehlenia Žehlenie celkom bez vynakladania sily a v sede. Žehliaci valec sa nášľapným spínačom ľahkým chodom uvedie do pohybu, žehliaci žľab sa veľkým prítlakom spustí na textil. Ergonomické držanie tela pri sedení odbremení váš chrbát a máte obidve ruky voľné. Prieskum trhu Miele sa pýtal našich zákazníkov a zistil, že 95 % z nich je so žehliacim prístrojom od Miele spokojných až veľmi spokojných.

Viacvrstvové žehlenie

Znižuje námahu pri žehlení Šetrite si svoje sily a čas! Viacvrstvový a hrubý textil bude totiž s FashionMaster ošetrený už len jedenkrát a nie dvojito. Množstvo pary a jej vysoký tlak umožnia, aby sa aj hrubý textil, ako napr. džínsy, žehlil len z jednej strany a napriek tomu bol perfektne vyžehlený.

Voľný koniec žehliaceho valca

Pohodlná manipulácia Voľný koniec valca uľahčuje žehlenie problémových kusov bielizne, ako sú sukne alebo košele.

Priestorovo úsporné uloženie

Sklápací mechanizmus uľahčuje uloženie Po použití sa pohodlný sklápací mechanizmus postará o uloženie, kt. nezaberie veľa miesta. Sklopený žehliaci prístroj potrebuje len 0,2 m² miesta na uloženie. Vďaka stabilným pojazdovým kolieskam sa dá žehliaci prístroj jednoducho premiestniť.

Systém 1-2-Lift

Žiadna námaha Dve uchopenia - s nulovým vynaložením sily! S patentovaným systémom11-2-Lift je možné celý prístroj, pozostávajúci zo žehličky, výrobníka pary a žehliaceho stola ľahko rozložiť. Odblokovať a nechať vyvážiť do vodorovnej roviny - takmer ako čarovným prútikom. FashionMaster nielenže vyhladí vašu bielizeň, ale šetrí aj váš chrbát!

Plynulé nastavenie výšky

Presná pracovná výška Celkom pohodlne a plynule nastavíte žehliacu dosku do pracovnej výšky, ktorú potrebujete. Pomocou zabudovanej tlakovej plynovej pružiny dosiahnete pohodlnú pracovnú výšku od 83 do 102 cm.

Kolieska

Mobilné a obratné Mobilné a obratné: FashionMaster stojí aj sklopený na vlastných nohách a môže sa v byte umiestniť celkom podľa vašich želaní. Vďaka šetrným valčekom sa dá bez námahy presúvať a nasleduje vás kam len budete chcieť. Pritom hrany kobercov, prahy dverí alebo aj jednotlivé schody nie sú žiadnou prekážkou.

Komfortná zóna

Veľký žehliaci stolík S rozmermi 120 x 40 cm ponúka žehliaci stolík dostatok miesta aj pre dlhé nohavice. Zóna Comfort na špici žehliaceho stolíka je usporiadaná tak, aby bolo možné žehliť kompletný predný diel blúzky alebo košele na jeden raz bez toho, aby ste museli preložiť ramenné časti. To šetrí čas.

Automatické preplachovanie

Pre konštantný výkon Zostatky minerálnych látok z vody premenenej na paru sa musia pravidelne z výrobníka pary vypláchnuť, aby sa zaručila konštantná výkonnosť prístroja. V závislosti od spotrebovaného množstva vody FashionMaster preto automaticky určí potrebný interval vypláchnutia. Ak k tomu dôjde, vyplachovanie prebehne priamo po zapnutí FashionMaster. Všetko, čo musíte spraviť, je vyprázdniť zásobník na zostatkovú vodu.

Riadené prvé uvedenie do prevádzky

Ľahké uvedenie do prevádzky Pred prvým použitím FashionMasters vás prístroj jednoducho prevedie najdôležitejšími nastaveniami. Vy zvolíte len jazyk informácií o prístroji a nastavíte hodnotu tvrdosti vody. Prístroj potom automaticky zistí optimálny interval odvápnenia. Váš FashionMaster tak zostane vždy v dokonalom stave, čo mu zaistí veľmi dlhú životnosť.

Riadené odvápnenie

Účinné odvápnenie podľa tvrdosti vody Keď ste pred prvým použitím nastavili tvrdosť vody, určí prístroj automaticky potrebný interval odvápnenia a včas vás naň upozorní. Proces odvápnenia spustíte jednoduchým stlačením tlačidla. Displej vás požiada o naplnenie vhodného odvápňovacieho prostriedku a následne sa spustí automaticky.

Žehliaca plocha s voštinovou štruktúrou

Jedinečné To, čo sa osvedčilo už pri voštinovom bubne Miele, postará sa teraz aj pri FashionMaster o jemný rozdiel. S patentovanou plochou s voštinovou štruktúrou sa para rozdeľuje inak ako pri bežných žehličkách, bleskovo vďaka malým kanálikom medzi voštinami po celej žehliacej ploche. Pritom vznikajúci parný film umožňuje žehličke kĺzať sa celkom jemne a zároveň efektívne po vašej bielizni.

Voľba teploty podľa textilu

Optim. rozdelenie tepla tromi ohrevnými telesami Výkon ohrievania sa dá nastaviť podľa označenia ošetrovania na textile - šetria sa tak vlákna. Teplo sa vďaka trom ohrievacím telesám optimálne rozdelí po celej ploche. To zaručuje optimálne výsledky žehlenia.

Veľký odkladací priestor

Množstvo miesta pre čerstvo vyžehlenú bielizeň Po žehlení spadne bielizeň úplne voľne do veľkého odkladacieho priestoru - bez pokrčenia.

Para

Para vytvára rozdiel S tlakom pary až do 4 barov a s konštantným množstvom pary 100 g/min dosiahnete s FashionMaster výsledky žehlenia v profesionálnej kvalite. Suchá para prenikne aj cez najhrubšie materiály, čím sa zníži potrebná doba žehlenia. Či budete pracovať s nárazovým alebo trvalým naparovaním, rozhodnete stlačením tlačidla pary priamo na žehličke.

Komfortná odkladacia tyč

Praktický výklopný odkladací priestor Pre uloženie vyžehlenej bielizne bez pokrčenia slúži vyklápacia tyč na odkladanie. Na nej sa môže bielizeň ochladiť a dosušiť.

Steamer

Rýchlo opäť vo forme Nepekné pokrčenia a záhyby na vašom saku, krátkom kabáte, večerných šatách alebo vo vašich záclonách ošetríte s nadstavcom Steamer. Má len polovičnú hmotnosť ako žehlička, disponuje ale rovnakým tlakom a množstvom pary. Kefový nadstavec napraví vlákna textilu a postará sa o ich perfektnú vzdialenosť. Steamer sa dá použiť, aj keď je kvôli úspore miesta FashionMaster sklopený.

Funkcia pary

Viac vlhkosti pre vysušenú bielizeň Táto funkcia umožňuje žehlenie s parou. "Technológia dvoch zásobníkov" sa pritom postará o rýchlu prípravu pary, rovnomerné rozdelenie pary po celej žehlenej ploche a o žehlenie s parou v trvaní do 40 minút (na jedno naplnenie zásobníku). LED kontrolka včas signalizuje potrebu vody. Prevádzka s vodou z vodovodnej siete. Objem 0,84 l.

Funkcia nafúknutia

Mimoriadna ochrana Pre všetko, čo sa má vyhladiť ale nie vyžehliť, ponúka žehliaci stolík FashionMasteru funkciu nafúknutia vzduchu. Ventilátor vytvorí medzi textilom a žehliacim stolíkom vzduchový vankúš, takže sa prúžky, kašmírové pulóvre a pod. dostanú opäť do formy vo vznášajúcej polohe. Rovnaká funkcia pomáha zabrániť pretlačeniu švov.

83 cm široký žehliaci valec

Päťkrát väčšia plocha na žehlenie vo veľkom štýle V porovnaní s bežnými žehličkami je žehliaca plocha päťnásobne väčšia. Šírka valca 83 cm umožňuje veľmi pohodlné žehlenie veľkých kusov bielizne. Vďaka tomu sa dá, napr. obliečka na vankúš, vyžehliť len v jednom pracovnom kroku.

Odsávacia funkcia

Funkcia odsávania pre perfektné vyhladenie V žehliacom stolíku zabudovaná funkcia odsávania zabezpečuje cielené preniknutie pary šatstvom a znižuje vytváranie kondenzovanej vody. Ďalší efekt: textil sa na žehliacom stolíku zafixuje a udrží si počas žehlenia bezpečne svoju polohu.

Aktívny žehliaci stolík

Komfortné funkcie pre ľahšie žehlenie Žehliaci prístroj vás pri žehlení podporuje tromi inteligentnými funkciami. Funkcia nafúknutia sa stará o jemné vyhladenie, odsávacia funkcia zabezpečuje intenzívnejšie využitie pary. Tlačidlom pary na žehličke sa spustí funkcia nafúknutia alebo odsávania v žehliacom prístroji a počas prestávok v žehlení sa automaticky vypnú. Pamäťová funkcia uloží posledné nastavenie a pri nasledujúcom použití pary ho znova spustí.

Vysoký prítlak

Silná súhra žehliaceho žľabu a žehliaceho valca Počas žehlenia sa žehliaci žľab pritláča na žehliaci valec s tlakom 0,35 N/cm². Aby sa pri ručnom žehlení vytvoril porovnateľný prítlak, musela by sa žehlička tlačiť na žehliacu dosku bez prestania silou rovnajúcou sa hmotnosti cca 7 kg. Pre najlepšie výsledky žehlenia s malým vynaložením sily.

Nepriľnavá plocha

Pre náročné prípady Či už flitre, potlače& iné, alebo extrémne citlivé látky - s FashionMaster zvládnete aj túto výzvu. Pre mimoriadne šetrné zaobchádzanie použite nasúvaciu nepriľnavú plochu, ktorá sa dá použiť priamo na módne dekorácie. S vašou teflónovou povrchovou vrstvou chráni váš tmavý textil pred lesklými miestami - a to bez toho, aby sa textil pritom musel otočiť naruby.