+421 905 140 414

Pečenie a príprava v pare

Bosch HNG6764S1

2 715,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Bosch HNG6764S1

Séria 8, Zabudovateľná rúra s prídavnou parou s mikrovlnami 60 x 60 cm, Nerez...

2 715,00€

Prednosti rúr na pečenie Miele

Studená čelná strana

Horúce bude len jedlo Rúry na pečenie Miele sú kompletne ochladzované. Vďaka tomu zostanú ovládacia časť a rukoväti, ako aj okolitý nábytok relatívne studené. Viacnásobná konštrukcia skla efektívne izoluje dvierka rúry na pečenie a stará sa o nízku teplotu na vonkajšej strane dvierok, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna bezpečnosť v každej situácii Postarajte sa aktívne o dodatočnú bezpečnosť – stlačením tlačidla sa prístroj dá zablokovať a je tak chránený pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Alebo v prípade núdze profitujte z funkcie bezpečnostného vypnutia: Pri prekročení maximálnej doby prevádzky sa rúra na pečenie Miele automaticky vypne. To poskytne spoľahlivú bezpečnosť aj v prípade, že rúru na pečenie zabudnete vypnúť.

Energetická účinnosť

Vynikajúca energetická účinnosť Mimoriadne nízka spotreba elektrickej energie: Naše rúry na pečenie sa vyznačujú triedou energetickej účinnosti A+. S ňou ušetríte veľa energie – a šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku.

Prepojenie domácich spotrebičov cez Miele@home

Viac voľnosti, bezpečnosti a komfortu Sieťové prepojenie vašich domácich spotrebičov prinesie viac voľného času pre vás, ako aj viac bezpečnosti a komfortu pre vašu domácnosť: Ovládajte svoju rúru na pečenie aj na cestách a upravte parametre nastavenia podľa svojich želaní. Ponúkame vám špeciálne vyvinuté funkcie a mobilné ovládanie – s Miele máte k dispozícii vždy najnovší digitálny komfort.

MotionReact

Reaguje na priblíženie Rúru na pečenie môžete ovládať bez stlačenia tlačidla a bez dotyku. Keď sa priblížite, rozsvieti sa ohrevný priestor alebo sa zapne displej. Priblíženie môže spustiť aj signálne tóny, ktoré signalizujú koniec varného procesu. To je zjavne pohodlné. Ak je prístroj v prevádzke za uzavretými nábytkovými dvierkami, vyšle MotionReact akustický signál a v prípade potreby prístroj vypne.

Plnovýsuv FlexiClip

Váš pripravovaný pokrm: veľmi dobre prístupný Podlievanie a obracanie jedla pohodlne a v bezpečnej vzdialenosti od horúceho ohrevného priestoru: S plnovýsuvným pojazdom FlexiClip môžete plechy na pečenie alebo opekacie rošty bez námahy vytiahnuť z rúry bez nebezpečenstva, že sa popálite. Tento špeciálne pre nás patentovaný systém vám umožňuje použiť plnovýsuvný pojazd flexibilne v rôznych rovinách, presne podľa vašej potreby.

Časové funkcie

Manažovanie času prenechajte rúre na pečenie Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas začatia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

MultiLingua

Dokonale zrozumiteľné Komfort pri obsluhe pre každého: Na displeji sa dajú nastaviť rôzne jazyky. Tým je zaručená zrozumiteľná obsluha, aj v rôznych jazykoch. MultiLingua je k dispozícii pre prístroje od ovládania typu DirectSensor S.

SoftOpen a SoftClose

Jemný pohyb dvierok Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným v ohrevnom priestore.

Výbava PerfectClean

Jedinečný antiadhézny efekt pre ľahké čistenie Čistenie hravo a jednoducho: Množstvo súčastí vašej rúry na pečenie Miele, napr. ohrevný priestor, plechy na pečenie a rošty na pečenie či vyprážanie, majú patentovanú povrchovú úpravu s jedinečnými nepriľnavými vlastnosťami. Odolné nečistoty sa dajú bez námahy odstrániť umývacím roztokom a špongiou.

Pyrolýzové samočistenie a príslušenstvo PyroFit

Čistenie bez akejkoľvek námahy Uľahčite si každodennú rutinu: Pri pyrolytickom samočinnom čistení sa zostatky jedla rozpadnú na popol a bezo zvyšku sa uvoľnia z povrchov – náročnosť čistenia je tým podstatne nižšia. Zabudnúť môžete aj na agresívne čistiace prostriedky a dlhé hodiny čistenia. Praktická výhoda: Počas čistenia môžu v závislosti od modelu časti príslušenstva zostať v ohrevnom priestore.

Katalyzátor AirClean

Menej zápachov Chráňte svoje steny, nábytok a záclony: S katalyzátorom AirClean sa výrazne redukuje tvorba tukových usadenín a nepríjemných zápachov počas pyrolýzovej prevádzky – pre príjemné ovzdušie vo vašej domácnosti.

CleanSteel

Ochranný systém pre bezchybné nerezové povrchy Špeciálna povrchová úprava: Prístroje Miele z nerezu majú mimoriadne kvalitný povrch s úpravou CleanSteel. To umožňuje veľmi jednoduché čistenie bez použitia špeciálnych čistiacich prostriedkov. Odtlačky prstov? Na povrchu s úpravou Miele CleanSteel sú takmer neviditeľné.

FoodView

Jedlo vždy pod kontrolou Majte pokrmy v rúre na pečenie pod kontrolou – aj keď ste práve niekde inde: Kamera integrovaná v hornej stene ohrevného priestoru vám na smartfóne alebo tablete ukáže, ako pripravovaný pokrm vyzerá. V prípade potreby môžete rovnako pohodlne na diaľku prostredníctvom svojho mobilného koncového zariadenia upraviť nastavenia sieťovo prepojenej rúry na pečenie. Viac kontroly vám tak poskytne viac voľnosti – a neporovnateľný komfort.

BrilliantLight

Dokonalá viditeľnosť na všetkých úrovniach Aby ste mohli čo najlepšie sledovať prípravu pečeného mäsa alebo nákypu v rúre, zabezpečujú vysokokvalitné svetelné LED trubice optimálne osvetlenie všetkých úrovní ohrevného priestoru – takto z každého uhla dokonale vidíte na pripravovaný pokrm.

Ventilátor horúceho vzduchu TwinPower

Z nuly na požadovanú teplotu S ventilátorom horúceho vzduchu TwinPower pre 90 cm rúry na pečenie nemusíte dlho čakať, kým sa rúra predhreje – v priebehu minimálnej doby dosiahne prevádzkovú teplotu a vaše pokrmy môžete vložiť priamo do rúry. Dve ohrevné telesá, ako aj dva ventilátory sa postarajú o optimálnu cirkuláciu vzduchu. Zaručuje to nielen rýchlu prevádzkovú pripravenosť, ale aj rovnomerné pečenie.

Otočný gril

Pochúťky z ražňa Tešte sa na chutné grilované kuriatko z vlastnej rúry: S otočným grilom pre 90 cm široké rúry na pečenie môžete doma ugrilovať kura či iné mäso – koža bude chrumkavá a mäso zostane šťavnaté. Aj rebierka sa s týmto príslušenstvom dajú pripraviť zvlášť chutne.

Klimatické pečenie

Optimálne výsledky s funkciou zvýšenia vlhkosti Takto dosiahnete bez námahy najlepšie výsledky: V rôznych prevádzkových režimoch môžete privádzať vlhkosť. Tak bude mäso zvnútra jemné a šťavnaté a zvonka bude mať chutnú kôrku, chlieb a žemle budú kypré a zároveň optimálne zhnednú. Pre ďalšie zvýšenie komfortu môžete dávky pary časovo naprogramovať. Klimatické pečenie sa využíva aj v rôznych automatických programoch.

Automatické programy

Pečenie múčnikov a mäsa so zaručeným úspechom Vaše varenie bude vždy úspešné: Elektronicky riadené programy vám umožnia pohodlne automaticky pripraviť množstvo rôznych jedál. Či chcete upiecť koláč alebo udusiť hydinu – nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania. Stupeň prípravy napr. pre mäso sa dá nastaviť individuálne. A pri využití dodatočnej kombinovateľnej mikrovlnnej funkcie budú pokrmy hotové ešte skôr.

TasteControl

Dopekanie? Len vtedy, ak si to želáte Zastaví proces tepelnej úpravy pri najlepšom výsledku: Aby sa jedlá v rúre na pečenie zbytočne ďalej nepiekli, môže sa ohrevný priestor po ukončení pečenia kompletne schladiť. Alebo môžete pripravené jedlo komfortne udržiavať na servírovacej teplote. Slúži na to motorické otváranie a zatváranie dverí. A čo je najlepšie: Stupeň prípravy vašich jedál sa zachová podľa potreby – aj keď tam nie ste, aby ste hotové jedlo mohli okamžite vybrať z rúry.

Špeciálne druhy použitia

Jednoduché riešenie špeciálnych prípadov Špeciálne situácie vyžadujú špeciálne parametre: Pomocou špeciálnych programov sa vám aj nie každodenné procesy prípravy podaria dokonale. Na kysnutie cesta alebo sušenie ovocia stačí len zvoliť program – správne teploty a vhodná klíma v ohrevnom priestore sú už vopred nastavené.

Funkcia Crisp

Zaručene chrumkavé Chutný chrumkavý povrch dodáva určitým potravinám ten správny „šmrnc“: Napríklad hranolčeky alebo krokety sa najlepšie podaria, keď je v ohrevnom priestore suchá klíma. Táto sa dosahuje cieleným redukovaním vlhkosti ohrevného priestoru. Funkciu CrispFunction si môžete individuálne navoliť.

Bezkáblový pokrmový teplomer

Dokonalé varenie aj bez dozoru Najlepšie výsledky sa dosahujú pri tepelnej úprave sledujúcej vnútornú teplotu pokrmov: Pri použití bezkáblového pokrmového teplomeru patentovaného pre Miele upečiete mäso, rybu či hydinu vždy dokonale. A to pohodlne aj bez dozoru, pretože indikátor zostatkového času vás upozorní, keď je pokrm hotový. S týmto teplomerom bez kábla sa veľmi jednoducho manipuluje a je vždy pripravený v dverách rúry – pre zvýšenie komfortu pri pečení.

Prednosti mikrovlnných rúr Miele

SoftOpen & SoftClose

Jemný pohyb dvierok Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným v ohrevnom priestore.

Studená čelná strana

Horúce bude len jedlo Rúry na pečenie s mikrovlnkou Miele sú kompletne ochladzované. Vďaka tomu zostanú ovládacia časť a rukoväti, ako aj celý okolitý nábytok relatívne studené. Viacnásobná konštrukcia skla efektívne izoluje dvierka rúry na pečenie a stará sa o nízku teplotu na vonkajšej strane dvierok, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami.

Automatické programy

Úspech zaručený Komfortne a bez stresu: Automatické programy preberajú varenie za vás. Vy si len zvolíte požadovaný program a nastavíte napr. hmotnosť pripravovaného pokrmu. Zodpovedajúci výkon a dobu prípravy stanoví prístroj automaticky. Pre vás to znamená: Žiadna ďalšia obsluha ani kontrola. S automatickými programami na rozmrazovanie a následnú tepelnú úpravu, ako aj na prípravu čerstvých potravín sa podarí všetko dokonale.

Rýchla mikrovlnka

Najvyšší výkon stlačením tlačidla Plný výkon na jeden dotyk: S touto funkciou máte rýchly prístup k najvyššiemu výkonu mikrovlnky. Jedno, dve alebo tri stlačenia tlačidla zapnú prístroj na 30, 60 alebo 120 sekúnd. Potom sa automaticky vypne. Definované časy môžete jednoducho preprogramovať tak, aby zodpovedali vašim osobným návykom – napríklad na zohriatie pravidelnej večernej šálky čaju alebo na rýchle zohriatie dojčenskej fľaše.

Kombinovaný režim

Týmto optimalizujete svoje procesy Spojte dva kroky do jedného: Dusenie a opečenie sa odteraz podarí v tom istom procese. Chutné nákypy, pizza alebo chrumkavé kuracie stehienka takto pripravíte v kombinovanom režime, bez toho, aby ste medzičasom museli vykonať ďalšie nastavenia alebo aby ste museli kontrolovať proces tepelnej prípravy.

EasyControl

Bočné dotykové ovládanie Neprekonateľný spôsob ovládania už aj pri klasických modeloch: Naše prístroje s bočne umiestneným ovládaním sa teraz obsluhujú dotykom. Takto môžete ovládať mikrovlnku rýchlo a intuitívne – a navyše aj očistiť ovládací panel jemným zotretím.

Funkcia Popcorn

Čerstvý popcorn stlačením tlačidla Čo by to bolo za dobrý film bez popcornu? S naším automatickým programom na prípravu popcornu si môžete jediným stlačením tlačidla jednoducho pripraviť chutný popcorn priamo doma. Časy a výkon vo wattoch sú optimálne prispôsobené bežnej 100 g veľkosti vrecka. Máte ich radšej chrumkavé? Tak si časy nastavte individuálne podľa svojej chuti.

Automatické udržiavanie teploty

Ideálne temperované Jedlo je hotové, ale budete ho servírovať trochu neskôr? S funkciou automatického udržiavania teploty udržíte pripravené pokrmy až 15 minút na servírovacej teplote. A to úplne jednoducho: Automatika sa samočinne zapne, keď sa do dvoch minút po ukončení programu neotvoria dvierka ani sa nestlačí žiadne tlačidlo.

Časové funkcie

Manažovanie času prenechajte rúre na pečenie Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas spustenia, ukončenia alebo dobu trvania prípravy. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

MultiLingua

Dokonale zrozumiteľné Komfort pri obsluhe pre každého: Na displeji sa dajú nastaviť rôzne jazyky. Tým je zaručená zrozumiteľná obsluha, aj v rôznych jazykoch. MultiLingua je k dispozícii pre prístroje od ovládania typu DirectSensor S.

Nerezový ohrevný priestor

Dokonalá funkcionalita Profitujte z premyslenej funkčnosti: Vnútorný priestor mikrovlnných rúr Miele je kompletne zhotovený z nerezu. Vďaka tomu sa mikrovlny veľmi efektívne rozdelia. A výhodou pre vás je aj zvlášť ľahké čistenie.

CleanSteel

Ochranný systém pre bezchybné nerezové povrchy Špeciálna povrchová úprava: Prístroje Miele z nerezu majú mimoriadne kvalitný povrch s úpravou CleanSteel. To umožňuje veľmi jednoduché čistenie bez použitia špeciálnych čistiaciach prostriedkov. Odtlačky prstov? Na povrchu s úpravou Miele CleanSteel sú takmer neviditeľné.

Ohrevný priestor XL

Veľký ohrevný priestor pre flexibilné využitie So 46-litrovým využiteľným objemom ohrevného priestoru vám naše prístroje s ovládaním TopControl ponúkajú veľa miesta pre kreatívnu kuchyňu, ktorý môžete flexibilne využiť.

Bodové LED svetlo

V najlepšom svetle Brilantné osvetlenie ohrevného priestoru vytvorí bodové LED svetlo. A to natrvalo, pretože nevyžaduje žiadnu údržbu. Okrem toho je zvlášť energeticky účinné.

Gril

Perfektné upečenie dohneda Chuť, ktorú aj vidieť: Integrovaný gril v kombinácii s otočným tanierom zapečie vaše pokrmy rovnomerne a rýchlo – pretože už po niekoľkých sekundách je k dispozícii s plným výkonom. Takto dodáte finálny šmrnc napríklad svojim zemiakovým pusinkám alebo niektorým dezertom, nielen z hľadiska vzhľadu, ale aj z hľadiska chuti.

Prednosti rúr na pečenie s mikrovlnnou rúrou Miele

Studená čelná strana

Horúce bude len jedlo Rúry na pečenie s mikrovlnkou Miele sú kompletne ochladzované. Vďaka tomu zostanú ovládacia časť a rukoväti, ako aj okolitý nábytok relatívne studené. Viacnásobná konštrukcia skla efektívne izoluje dvierka rúry na pečenie a stará sa o nízku teplotu na vonkajšej strane dvierok, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna bezpečnosť v každej situácii Postarajte sa aktívne o dodatočnú bezpečnosť – stlačením tlačidla sa prístroj dá zablokovať a je tak chránený pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Alebo profitujte v prípade núdze z funkcie bezpečnostného vypnutia: Pri prekročení maximálnej doby prevádzky sa rúra na pečenie Miele automaticky vypne. To znamená spoľahlivú bezpečnosť aj v prípade, že rúru na pečenie zabudnete vypnúť.

Quick & Gentle

Plynulé nastavenie výkonu Profesionálne výsledky môžete ľahko dosiahnuť s podporou vlhkosti: pri klimatickom pečení sa do ohrevného priestoru uvoľňujú dávky pary. Výsledkom je skrátenie doby prípravy a pokrmy pripravené podľa vášho gusta. Umožňuje to inovatívna invertorová technológia – pre vyššiu flexibilitu pri každodennom varení.

3 v 1

Jeden prístroj, viacero možností Na vyčarenie skvelých pokrmov aj v malých kuchynkách: Len s jedným spotrebičom možno komfortne pripraviť potraviny v režime mikrovlnky, ako aj pečením v rúre. Predovšetkým v kombinovanom režime môžete profitovať z optimálnych výsledkov za kratší čas. Početné prevádzkové režimy vám umožňujú individuálnu prípravu vo všetkých varných situáciách – nezávisle od toho, či chcete zohrievať, variť alebo rozmrazovať.

Prepojenie domácich spotrebičov cez Miele@home

Viac voľnosti, bezpečnosti a komfortu Sieťové prepojenie vašich domácich spotrebičov prinesie viac voľného času pre vás, ako aj viac bezpečnosti a komfortu pre vašu domácnosť: Zapnite rúru na predhrievanie ešte cestou domov alebo si v aplikácii Miele@mobile zvoľte recept a kliknutím preneste optimálne nastavenia na rúru. Ponúkame vám špeciálne vyvinuté funkcie a mobilné ovládanie – s Miele máte k dispozícii vždy najnovší digitálny komfort.

Rýchla mikrovlnka

Priama voľba maximálneho výkonu S funkciou Quick-Start spustíte stlačením tlačidla okamžite maximálny výkon mikrovlnky. Táto funkcia vám umožní rýchlo zohriať nápoje a pokrmy bez navolenia teploty. Definované časy môžete jednoducho preprogramovať tak, aby zodpovedali vašim osobným návykom, napríklad na zohriatie večernej šálky čaju alebo detskej výživy – celkom individuálne a nekomplikovane.

Funkcia Popcorn

Čerstvý popcorn stlačením tlačidla Čo by to bolo za dobrý film bez popcornu? S naším automatickým programom na prípravu popcornu si môžete jediným stlačením tlačidla jednoducho pripraviť chutný popcorn priamo doma. Časy a výkon vo wattoch sú optimálne prispôsobené bežnej 100 g veľkosti vrecka. Máte ich radšej chrumkavé? Tak si časy nastavte individuálne podľa svojej chuti.

Časové funkcie

Manažovanie času prenechajte rúre na pečenie Takto zvládnete všetky práce v požadovanom čase a bez stresu: Jednoducho nastavte čas začatia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

MultiLingua

Dokonale zrozumiteľné Komfort pri obsluhe pre každého: Na displeji sa dajú nastaviť rôzne jazyky. Tým je zaručená zrozumiteľná obsluha, aj v rôznych jazykoch. MultiLingua je k dispozícii pre prístroje od ovládania typu DirectSensor S.

SoftOpen & SoftClose

Jemný pohyb dvierok Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne zatvárajú a otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným vo varnom priestore.

SoftOpen

Vždy upútajú pozornosť: Vďaka rafinovanému tlmiacemu mechanizmu sa dvierka ladne otvárajú. A to až do 90° – čo umožňuje pohodlný a maximálne voľný prístup k pokrmom umiestneným v ohrevnom priestore.

CleanSteel

Ochranný systém pre bezchybné nerezové povrchy Špeciálna povrchová úprava: Prístroje Miele z nerezu majú mimoriadne kvalitný povrch s úpravou CleanSteel. To umožňuje veľmi jednoduché čistenie bez použitia špeciálnych čistiacich prostriedkov. Odtlačky prstov? Na povrchu s úpravou Miele CleanSteel sú takmer neviditeľné.

Nerezový ohrevný priestor s ľanovou štruktúrou

Špeciálna protipriľnavá povrchová úprava Už počas prípravy priľne podstatne menej jedla na steny ohrevného priestoru. Dôvod: Ohrevný priestor rúry na pečenie s mikrovlnkou je z vysokokvalitného nerezu so špeciálnou ľanovou štruktúrou. Okrem toho je tento povrch zušľachtený povrchovou úpravou PerfectClean, a preto sa veľmi ľahko čistí – vďaka premyslenému povrchovému systému si môžete užívať väčšiu čistotu a ušetriť čas pri čistení.

Bodové LED svetlo

V najlepšom svetle Brilantné osvetlenie varného priestoru vytvorí bodové LED svetlo. A to natrvalo, pretože nevyžaduje žiadnu údržbu. Okrem toho je zvlášť energeticky účinné.

Objem ohrevného priestoru a úrovne

Optimálne využitie ohrevného priestoru Sem sa zmestí veľa: Objem ohrevného priestoru je maximálne využiteľný, takže doň môžete umiestniť súčasne aj viac vecí. Vzdialenosti troch úrovní zasunutia sú dimenzované tak, aby sa plechy, rošty a formy dali umiestniť flexibilne, a teda vždy čo najvýhodnejšie.

Pokrmový teplomer

Dokonalá tepelná príprava mäsa alebo rýb Ešte surové alebo už príliš suché? S integrovaným pokrmovým teplomerom môžete rybu alebo mäso pripraviť vďaka meraniu vnútornej teploty individuálne a presne tak, ako to má byť. Vďaka ukazovateľu zostatkového času presne vidíte, koľko času pečenie ešte vyžaduje – preto kuchyňu môžete občas aj opustiť. Manipulácia je výrazne komfortnejšia a jednoduchšia, výsledok šťavnatý a voňavý.

Špeciálne druhy použitia

Jednoduché riešenie špeciálnych prípadov Špeciálne situácie vyžadujú špeciálne parametre: Pomocou špeciálnych programov sa vám aj nie každodenné procesy prípravy podaria dokonale. Na kysnutie cesta alebo sušenie ovocia stačí len zvoliť program – správne teploty a vhodná klíma v ohrevnom priestore sú už vopred nastavené.

Funkcia Crisp

Zaručene chrumkavé Chutný chrumkavý povrch dodáva určitým potravinám ten správny „šmrnc“: Napríklad hranolčeky alebo krokety sa najlepšie podaria, keď je v ohrevnom priestore suchá klíma. Táto sa dosahuje cieleným redukovaním vlhkosti ohrevného priestoru. Funkciu CrispFunction si môžete individuálne navoliť.

Prednosti parných rúr Miele

Patentovaná redukcia pary

Vypustenie pary Krátko pred ukončením tepelnej prípravy sa dvierka mierne otvoria, aby mohla para opatrne uniknúť. Výhoda: Po ukončení tepelnej prípravy nebude pri vyberaní pokrmov z rúry unikať horúca para, čo pre vás znamená väčšiu bezpečnosť pri varení.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete zohrievať, blanšírovať, udržiavať pokrmy teplé alebo ich rozmrazovať – s parnou rúrou Miele pripravíte najrozličnejšie potraviny celkom podľa svojho želania a chuti. Podarí sa vám to vždy v dokonalej kvalite a presne načas.

Veľký zásobník na vodu

Zjednodušená manipulácia Niektoré potraviny potrebujú dlhší čas prípravy a veľké množstvo pary. Vďaka veľkému objemu 1,5 l môžete variť dlhšie bez prerušenia.

Externá výroba pary

Výhoda: para zvonka Inovatívny parný systém: Na rozdiel od iných systémov na výrobu pary sa pri našich spotrebičoch výrobník pary nachádza mimo ohrevného priestoru. Ohrevný priestor sa počas varenia kompletne naplní parou, ktorá vytlačí všetok kyslík. Výhody: Rýchly ohrev, optimálne meranie teploty a zachovanie prirodzenej farby potravín. Navyše, keďže sa v ohrevnom priestore nevytvárajú usadeniny vodného kameňa, je aj čistenie mimoriadne jednoduché.

Nerezový ohrevný priestor s ľanovou štruktúrou

Profesionálna výbava Veľkorysý priestor, rýchle čistenie: Ohrevný priestor z nerezu poskytuje úžitkový objem až 40 litrov, takže sa doň zmestia aj veľké naparovacie misky, napríklad na celé kurča alebo ryby. Takto môžete pripraviť aj kompletné menu pre 8 až 10 osôb – s väčšou voľnosťou a komfortom. Okrem veľkorysej ponuky miesta je ohrevný priestor absolútne nehrdzavejúci a ľahko sa čistí.

Veľký ohrevný priestor, veľká úžitková plocha

Množstvo priestoru pre vaše kreatívne nápady Varenie pre celú rodinu: Nový ohrevný priestor parnej rúry Miele s funkciou MultiSteam Pro vám umožní súčasne pripraviť aj veľké množstvá pokrmov a servírovať ich dokonale uvarené. Vďaka 40-litrovému ohrevnému priestoru môžete na každú z troch úrovní zasunúť jednu veľkú naparovaciu misku alebo dve menšie za sebou. Veľa priestoru na jednoduché varenie aj pre viacero osôb.

LED osvetlenie

V najlepšom svetle Brilantné osvetlenie ohrevného priestoru vytvárajú bodové LED svetlá. Okrem toho ich nie je potrebné vymieňať, sú bezúdržbové a mimoriadne energeticky úsporné.

Priehľadné dvierka

Všetko pod dohľadom Optimálna vizuálna kontrola: Naše priehľadné dvierka umožňujú optimálny dohľad nad práve pripravovanými pokrmami. Kedykoľvek tak máte dobrý výhľad na pripravované jedlo.

Nerezový ohrevný priestor

Profesionálna výbava Veľkorysý priestor, rýchle čistenie: Ohrevný priestor z nerezu poskytuje užitočný objem až 38 litrov, takže sa doň zmestia aj veľké potraviny, napríklad celé kurčatá alebo ryby. Takto môžete pripraviť aj kompletné menu pre 8 až 10 osôb – s väčšou voľnosťou a komfortom. Okrem veľkorysej ponuky miesta je ohrevný priestor absolútne nehrdzavejúci a ľahko sa čistí.

DualSteam

Multitalent pre rovnomerné výsledky Dokonalosť presne podľa vašej chuti: Ako ideálny doplnok k rúre na pečenie a varnej doske sa parná rúra Miele postará vďaka technológii MultiSteam Pro o perfektné výsledky varenia. Rýchle doby zohriatia a prípravy, ako aj rovnomerná distribúcia pary vám uľahčia prípravu jedál – umožňuje to jedinečná externá výroba pary so silným výkonom (3,3 kW) a jedinečné usporiadanie a nasmerovanie oboch parných trysiek MultiSteam Pro.

Automatické programy

Dokonalý výsledok bez námahy Koľko času potrebuje na uvarenie ryža a koľko zelenina? Pri jedlách pripravovaných s automatickými programami na varenie v pare nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania – váš spotrebič reaguje automaticky a pomôže vám počas bežného dňa v kuchyni. Preferujete mrkvu uvarenú „al dente“? Pri mnohých potravinách sa stupeň prípravy dá nastaviť individuálne.

Automatické udržiavanie teploty

Automaticky udržiava hotové pokrmy teplé Po uplynutí doby prípravy sa pokrmy automaticky udržiavajú až 15 minút teplé bez straty kvality. Takže sa nič nestane, ak sa aj o niekoľko minút oneskoríte.

Varenie nezávislé od množstva

Rôzne množstvá, rovnaká doba prípravy Nezáleží, či chcete pripraviť jednu porciu alebo jedlo pre celú rodinu, či varíte z čerstvých alebo mrazených surovín: doba prípravy zostáva v našej parnej rúre pre všetky hmotnostné množstvá rovnaká. Podstatne vám to zjednoduší prácu, pretože odpadá čas na váženie a vypočítavanie rôznych dôb prípravy.

Varenie Sous-vide

Tepelná úprava vo vákuu Rovnomerne a šťavnato: V parných rúrach Miele môžete pripravovať potraviny metódou varenia Sous-vide. Pri nízkych teplotách sa ryba, mäso, ovocie a zelenina šetrne pripravujú počas dlhšieho času. Dosiahnete tak veľmi aromatické a chuťovo intenzívne výsledky. Vzhľad, tvar, minerálne látky a vitamíny v pripravovanom pokrme zostanú zachované.

Prednosti konvektomatov Miele

Motoricky ovládaný výsuvný panel so SoftClose

Viac ako len ovládací prvok Zjednotenie dizajnu a komfortu pri obsluhe: Jemným tlakom prsta sa dá ovládací panel otvoriť a nehlučne zatvoriť, a to bez otvorenia dvierok ohrevného priestoru. Za výsuvným panelom sa nachádza zásobník na vodu, kondenzačná nádoba a bezkáblový pokrmový teplomer. Aby ste lepšie videli na displej, stlačte tlačidlo a panel sa k vám mierne nakloní.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete rozmrazovať, blanšírovať alebo sušiť – s konvektomatom pre domácnosť značky Miele môžete pripraviť najrozličnejšie potraviny absolútne podľa svojho želania a vlastnej chuti – vždy v dokonalej kvalite a presne na čas. Ak si chcete pripraviť pizzu alebo upiecť kyprý koláč, možete si cesto nechať nakysnúť v ohrevnom priestore.

Mix & Match

Inteligentná asistencia Rýchla príprava zdravých pokrmov: S funkciou Mix & Match môžete spoločne uvariť alebo zohriať rôzne potraviny, a to za menej ako pol hodiny. Potraviny možno do spotrebiča vložiť naraz a po uplynutí zvoleného programu ich opäť vybrať. Tak si celkom pohodlne pripravíte hotový pokrm s viacerými prílohami bez toho, aby ste museli dávať pozor na rôzne doby a teplotu varenia.

Externá tvorba pary

Výhoda: para zvonka Inovatívny parný systém: Na rozdiel od iných systémov sa pri našich spotrebičoch výrobník pary nachádza mimo ohrevného priestoru. Ohrevný priestor sa počas varenia kompletne naplní parou, ktorá vytlačí všetok kyslík. Výhody: Rýchly ohrev, optimálne meranie teploty a zachovanie prirodzenej farby potravín. A keďže sa v ohrevnom priestore nevytvárajú usadeniny vodného kameňa, je aj čistenie mimoriadne jednoduché.

Nerezový ohrevný priestor s PerfectClean

Profesionálna výbava Množstvo miesta, rýchle čistenie: Ohrevný priestor z nerezu poskytuje veľkorysý objem až 68 litrov. Zmestia sa doň aj veľké naparovacie misky, napr. na celé kurčatá. Môžete v ňom pripraviť celé menu pre 8–10 osôb. Navyše povrch ohrevného priestoru nie je náchylný na vznik korózie či hrdze a vďaka povrchovej úprave PerfectClean je údržba veľmi jednoduchá. Zvlášť praktické: Plechy na pečenie z našich rúr môžete použiť aj v konvektomate Miele.

Bezkáblový pokrmový teplomer

Príprava mäsa alebo ryby v dokonalej kvalite Ešte surové alebo už príliš suché? S integrovaným pokrmovým teplomerom môžete rybu alebo mäso pripraviť vďaka meraniu vnútornej teploty individuálne a presne tak, ako to má byť. Vďaka ukazovateľu zostatkového času presne vidíte, koľko času pečenie ešte vyžaduje – preto kuchyňu môžete občas aj opustiť. Manipulácia je výrazne komfortnejšia a jednoduchšia, výsledok šťavnatý a voňavý.

BrilliantLight

Dokonalý prehľad na všetkých úrovniach Aby ste mohli prípravu pečeného mäsa alebo nákypu v konvektomate sledovať čo najlepšie, zabezpečujú vysokokvalitné bodové LED svetlá optimálne osvetlenie na viacerých úrovniach ohrevného priestoru – takto z každého uhla dokonale vidíte na pripravovaný pokrm.

DirectWater plus

Vždy pripravené Pohodlne a jednoducho: Naše konvektomaty pre domácnosť sú vybavené pripojením na čerstvú vodu. Prívod a odtok funguje automaticky – zásobník na vodu preto nemusíte neustále napĺňať a vyprázdňovať. Kondenzát v ohrevnom priestore sa odvádza automaticky. To je pri každodennej práci v kuchyni zvlášť praktické a pohodlné.

DualSteam

Multitalent pre rovomerné výsledky Dokonalosť presne podľa vašej chuti: Ako ideálny doplnok k rúre na pečenie a varnej doske sa parná rúra Miele postará o perfektné výsledky varenia. Rýchle doby zohriatia a prípravy, ako aj rovnomerná distribúcia pary vám uľahčia prípravu jedál – umožňuje to jedinečná externá výroba pary so silným výkonom (3,3 kW) a jedinečné usporiadanie a nasmerovanie oboch parných trysiek DualSteam.

Kombinovaná príprava

Perfektná kombinácia vlhkého a suchého tepla Flexibilita pre dokonalé výsledky pečenia koláčov a mäsa: Kombinujte suché a vlhké teplo úplne podľa vašich želaní. Aby ste dospeli k čo najlepším výsledkom, môžete v kombinovanom režime nastaviť teplotu (30 °C až 225 °C), ako aj obsah vlhkosti (0 % až 100 %). Toto nastavenie sa dá v rýchlom slede zmeniť až 10-krát po sebe. Takto dosiahnete individuálne výsledky, ktoré presne zodpovedajú vašej chuti.

Princíp 3 v 1

Všetko v jednom prístroji S princípom 3 v 1 máte k dispozícii tri prevádzkové režimy v jednom prístroji. Takto môžete aj v malých kuchyniach pripraviť chutné pokrmy – využite pre chrumkavé výsledky režim rúry na pečenie alebo funkciu varenia v pare na šetrnú tepelnú úpravu potravín. Dokonalé výsledky dosiahnete najmä v kombinovanom režime.

Automatické programy

Dokonalý výsledok bez námahy Koľko času potrebuje chlieb a koľko zelenina? Pri jedlách pripravovaných s rôznymi inteligentnými automatickými programami na varenie v pare nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania – váš spotrebič reaguje automaticky a pomôže vám počas bežného dňa v kuchyni. Chceli by ste kuriatko trochu chrumkavejšie? Pri mnohých potravinách sa stupeň prípravy, príp. stupeň zhnednutia dá nastaviť individuálne.

Automatické udržiavanie teploty

Chráni živiny aj prístroj Po uplynutí doby prípravy sa pokrmy automaticky udržiavajú až 15 minút teplé bez straty kvality. Takže sa nič nestane, ak sa aj o niekoľko minút oneskoríte.

Automatická príprava menu

Kompletné menu Ryba alebo mäso, zemiaky a zelenina – pri automatickej príprave menu môžete navzájom kombinovať až tri typy potravín. Teplotu, dobu prípravy a postupnosť určí prístroj. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, stačí už len vložiť potraviny v uvedenom čase a uvedenom poradí do parnej rúry. Takto môžete bez stresu pripraviť kompletné menu v jedinom varnom procese.

Varenie nezávislé od množstva

Rôzne množstvá, rovnaká doba prípravy Je jedno, či chcete pripraviť jednu porciu, alebo jedlo pre celú rodinu, či z čerstvých alebo mrazených surovín: Doba prípravy zostáva v našom konvektomate pre akékoľvek hmotnostné množstvo rovnaká. Podstatne vám to zjednodušuje prácu, pretože odpadá čas na váženie a vypočítavanie rôznych dôb prípravy.

Prednosti parných rúr s mikrovlnkou Miele

Rýchle varenie

Kratšie doby prípravy Teraz pripravíte pokrmy ešte rýchlejšie: Keď skombinujete funkciu konvektomatu s mikrovlnným režimom, skráti sa doba prípravy. A najlepšie výsledky si môžete vychutnať za minimálny čas.

Funkcia Popcorn

Čerstvý popcorn stlačením tlačidla Čo by to bolo za dobrý film bez popcornu? S naším automatickým programom na prípravu popcornu si môžete jediným stlačením tlačidla jednoducho pripraviť chutný popcorn priamo doma. Časy a výkon vo wattoch sú optimálne prispôsobené bežnej 100 g veľkosti vrecka.

Redukcia pary

Vypustenie pary Je jedno, či chcete zohrievať, blanšírovať, udržiavať pokrmy teplé alebo ich rozmrazovať – s parnou rúrou Miele pripravíte najrozličnejšie potraviny celkom podľa svojho želania a chuti. Podarí sa vám to vždy v dokonalej kvalite a presne načas.

DirectWater

S prívodom čerstvej vody Výnimočne pohodlné: Pripojenie parnej rúry Miele s mikrovlnkou na prívod čerstvej vody sa postará o to, že zásobník na vodu už nemusíte napĺňať – keďže prívod vody funguje kompletne automaticky. Prístroj je tak vždy pripravený na prevádzku a vy si ušetríte cenný čas.

Nerezový ohrevný priestor s ľanovou štruktúrou

Profesionálna výbava Veľkorysý priestor, rýchle čistenie: Ohrevný priestor z nerezu poskytuje úžitkový objem až 40 litrov, takže sa doň zmestia aj veľké naparovacie misky, napríklad na celé kurča alebo ryby. Takto môžete pripraviť aj kompletné menu pre 8 až 10 osôb – s väčšou voľnosťou a komfortom. Okrem veľkorysej ponuky miesta je ohrevný priestor absolútne nehrdzavejúci a ľahko sa čistí.

Externá tvorba pary

Výhoda: para zvonka Inovatívny parný systém: Na rozdiel od iných systémov sa pri našich spotrebičoch výrobník pary nachádza mimo ohrevného priestoru. Para sa vyrába a prúdi vysokou rýchlosťou do ohrevného priestoru, kde vytláča kyslík. Výhody: Rýchly ohrev, optimálne meranie teploty a zachovanie prirodzenej farby potravín. A keďže sa v ohrevnom priestore nevytvárajú usadeniny vodného kameňa, je aj čistenie mimoriadne jednoduché.

Ľahký zásobník na vodu

Zjednodušená manipulácia Jednoduchá manipulácia: Keď je zásobník na vodu prázdny, dá sa vďaka malej hmotnosti ľahko vytiahnuť a znovu naplniť. Pre vás to znamená podstatne jednoduchšiu manipuláciu.

DualSteam

Multitalent pre rovnomerné výsledky Dokonalosť presne podľa vašej chuti: Ako ideálny doplnok k rúre na pečenie a varnej doske sa parná rúra Miele postará o perfektné výsledky varenia. Rýchle doby zohriatia a prípravy, ako aj rovnomerná distribúcia pary vám uľahčia prípravu jedál – umožňuje to jedinečná externá výroba pary so silným výkonom (3,3 kW) a jedinečné usporiadanie a nasmerovanie oboch parných trysiek DualSteam.

3 v 1

Všetko v jednom prístroji S princípom 3 v 1 využívate funkcie troch prístrojov v jednom. Takto môžete aj v malých kuchyniach pripraviť chutné pokrmy. Využite funkciu varenia v pare na šetrnú prípravu potravín a mikrovlnnú prevádzku napríklad pre popcorn. Najmä pri kombinovanej rýchlej príprave dosiahnete najlepšie výsledky v kvalite parnej rúry – avšak v kratšom čase!

Automatické programy

Dokonalý výsledok bez námahy Koľko času potrebuje na uvarenie ryža a koľko zelenina? Pri jedlách pripravovaných s automatickými programami na varenie v pare nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania – váš spotrebič reaguje automaticky a pomôže vám počas bežného dňa v kuchyni. Preferujete mrkvu uvarenú „al dente“? Pri mnohých potravinách sa stupeň prípravy dá nastaviť individuálne.

Quick & Gentle

Plynulé nastavenie výkonov Nová technológia plynulo reguluje výkon mikrovlnky v rozmedzí 300 W až 1000 W. Výsledok: Skrátená doba rozmrazovania a prípravy, ako aj pokrmy pripravené podľa vášho želania. Umožňuje to inovatívna invertorová technológia – pre rýchlejšie a lahodnejšie každodenné varenie.

Automatická príprava menu

Kompletné menu Ryba alebo mäso, zemiaky a zelenina – pri automatickej príprave menu môžete navzájom kombinovať až tri typy potravín. Teplotu, dobu prípravy a postupnosť určí prístroj. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, stačí už len vložiť potraviny v uvedenom čase a v uvedenom poradí do parnej rúry s mikrovlnkou. Takto môžete bez stresu pripraviť kompletné menu v jedinom varnom procese.

Automatické udržiavanie teploty

Automaticky udržiava hotové pokrmy teplé Po uplynutí doby prípravy sa pokrmy automaticky udržiavajú až 15 minút teplé bez straty kvality. Takže sa nič nestane, ak sa aj o niekoľko minút oneskoríte.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete zohrievať, blanšírovať, udržiavať pokrmy teplé alebo ich rozmrazovať – s parnou rúrou Miele pripravíte najrozličnejšie potraviny celkom podľa svojho želania a chuti. Podarí sa vám to vždy v dokonalej kvalite a presne načas.

Varenie nezávislé od množstva

Rôzne množstvá, rovnaká doba prípravy Nezáleží, či chcete pripraviť jednu porciu alebo jedlo pre celú rodinu, či varíte z čerstvých alebo mrazených surovín: doba prípravy zostáva v našej parnej rúre pre všetky hmotnostné množstvá rovnaká. Podstatne vám to zjednoduší prácu, pretože odpadá čas na váženie a vypočítavanie rôznych dôb prípravy.

Prednosti vákuových zásuviek Miele

Vákuovacie vrecká vhodné na potraviny

Špeciálne pre potraviny Vákuové vrecká Miele sú vyvinuté na špeciálne požiadavky: sú odolné voči teplu, varu a roztrhnutiu, vhodné na potraviny a bez obsahu zmäkčovadiel – takto budú všetky vaše potraviny bezpečne uskladnené. Dôležitý faktor: prenos chutí na obsah vrecka je vylúčený. V rozsahu dodávky nájdete plastové vrecká rôznej veľkosti. Potrebujete viac vreciek? Ďalšie si môžete dokúpiť v obchode Miele.

Metóda Sous-vide

Optimálne pripravené Na šetrné varenie Sous-vide s parnou rúrou Miele pripravíte pokrmy pomocou vákuovacej zásuvky Miele. Z vákuovacích vreciek s potravinami sa odsaje vzduch a kyslík. Potraviny budú takto pripravené na šetrné varenie Sous-vide, pri ktorom zostáva zachované prevažné množstvo vitamínov a výživných látok. Zároveň sa napríklad ryba podarí zvlášť šťavnato a s výraznou arómou.

Ovládanie SensorTouch

Intuitívne a zjednodušené ovládanie Ľahké ovládanie: Vákuovacie zásuvky Miele môžete obsluhovať jednoducho a intuitívne pomocou senzorového dotykového panela umiestneného pod sklom. Získate priamy prístup ku všetkým prevádzkovým režimom – pre optimálny komfort pri obsluhe. Zároveň sa dotykový panel ľahko čistí a je preto zvlášť nenáročný na údržbu.

Push2open

Stačí jeden dotyk Máte práve plné ruky? Žiadny problém – zatlačte jemne na zásuvku a tá sa okamžite otvorí vďaka praktickému mechanizmu Push2open. Napätie pružiny zabezpečuje, aby sa zásuvka dostatočne vysunula a aby ste ju mohli celkom naplniť a pohodlne obsluhovať. Koncept bez rukoväti vytvára okrem toho perfektne zladený dizajn s našimi zabudovateľnými prístrojmi.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete zvýšiť trvanlivosť potravín alebo ich naporciovať: Naša vákuovacia zásuvka vám ponúka najrozličnejšie možnosti použitia. Vákuované potraviny zostávajú dlhšie čerstvé a sú perfektne pripravené na varenie metódou Sous-vide. Vychutnajte si intenzívnu chuť vákuovaného marinovaného mäsa. Praktická výhoda: otvorené obaly alebo poháre sa dajú jednoducho znovu uzavrieť.

Plnovýsuv

Praktické a ergonomické Vďaka praktickému plnému výsuvu sa dá vákuovacia zásuvka Miele kompletne otvoriť. Výrazne vám to uľahčí jej naplnenie a vyprázdnenie a zabezpečí komfortnú manipuláciu. Pevné teleskopické koľajničky umožňujú jednoduché vytiahnutie a zasunutie zásuvky.

Opakovane použiteľné vákuovacie nádoby

Dlhá doba využitia Z lásky k životnému prostrediu: V recyklovateľných vákuovacích nádobách sú vaše potraviny chránené zvlášť dobre. Okrem toho môžete tieto nádoby používať opakovane a na vákuovaciu zásuvku ich pripájať jednoducho pomocou adaptéra.

Veľká využiteľná plocha

Dostatok miesta pre akúkoľvek veľkosť Maximálna flexibilita: Vákuovaciu zásuvku Miele môžete využívať na nádoby a vrecká najrozličnejšej veľkosti. Až do maximálnej veľkosti 250 x 350 mm a výšky 80 mm nájdu vo veľkorysom vnútornom priestore dostatok miesta všetky druhy potravín – v závislosti od toho, aké množstvo chcete vákuovať.

Vákuovanie

Dlhšia trvanlivosť a perfektná príprava Vďaka odsatiu vzduchu a kyslíka budú potraviny optimálne pripravené na varenie metódou Sous-vide v parnej rúre. Ryby, mäso a zeleninu vo vákuovacom vrecku môžete zároveň veľmi dobre porciovať, skladovať, marinovať či opätovne uzavrieť. Ďalšia výhoda: na dosiahnutie maximálnej trvanlivosti vákuujte potraviny ešte pred zamrazením – vitamíny a aróma tak zostanú maximálne zachované a nehrozí im spálenie mrazom. Súčasne ušetríte aj miesto v mrazničke.

Tri vákuovacie stupne

Vhodné pre každé použitie Vyberte si z troch rôznych vákuových stupňov: Chcete vákuovať ovocie citlivé na tlak? V tom prípade zvoľte stupeň 1. Pre rybu odporúčame maximálny stupeň 3 a pre pokrmy s vysokým obsahom tekutín stupeň 2. Takto optimálne ochránite svoje potraviny a zabezpečíte si najlepší výsledok.

Dlhšia trvanlivosť

Dlhšia trvanlivosť Najlepšie podmienky na krátkodobé skladovanie rýb a zeleniny poskytuje v chladničke zóna Perfect Fresh – vákuovaním si vaše potraviny zachovajú trvanlivosť omnoho dlhšie, a to bez straty chuti či kvality. V mrazničke vákuovanie chráni potraviny pred namrznutím, ako aj pred prenosom chutí či zápachov. V neposlednom rade zostanú pri izbovej teplote dlhšie čerstvé aj vákuované žemle či chlieb.

Marinovanie

Maximálna chuť Veľmi výrazná chuť: Marinujte mäso alebo ryby a následne ich pripravte na ďalšie spracovanie vo vákuovacej zásuvke Miele. Vákuom sa chuť marinády niekoľkonásobne zosilní, keďže napríklad arómy neoxidujú. Bylinky a korenie tak dokážu výraznejšie pôsobiť na potraviny a výsledok má mimoriadne intenzívnu chuť.

Porciovanie

Správne množstvo Chcete si svoje potraviny vychutnať vždy čerstvé? Vďaka vákuovacej zásuvke Miele možno korenie, syry či klobásy veľmi jednoducho naporciovať. Tým zostane ich chuť zachovaná a vy si ich budete môcť vychutnávať dlhšie. Práve mäkký syr sa v chladničke oveľa lepšie skladuje, keď je vákuovaný. Pohodlne si ohrejte jednu porciu lazaní vo vákuovacom vrecku v parnej rúre alebo si naporciujte müsli úsporne a hlavne sucho vo vákuovacej zásuvke.

Vákuovanie v nádobe

Vždy neporušené Pre potraviny citlivé na tlak, ako sú bylinky, zelenina či ovocie, sa optimálne hodia vákuovacie nádoby. Do vákuovacích nádob tiež možno ľahko naporciovať a dlhšie udržať čerstvé aj nárezy či tekuté potraviny, ako sú polievky alebo omáčky. Naplnenú nádobu pohodlne zapojte do vákuovacej zásuvky pomocou špeciálneho adaptéra – pomocou neho sa počas vákuovania z nádoby odsaje vzduch.

Opätovné uzavretie

Čerstvosť – aj pri druhom zatvorení Určite to poznáte: Po príjemne strávenom večere pred televízorom zostanú otvorené balíčky s čipsami alebo pukancami. Naša vákuovacia zásuvka ponúka optimálne riešenie, pretože dokáže jemne a bezpečne opäť uzavrieť originálne balenia. Tak ochránite svoje potraviny pred neželaným prenosom chuti či zápachu. Zostávajúce dobroty tak budú chutiť rovnako dobre aj neskôr.

Uzatváranie pohárov

Utesnenie Nadbytočné pesto alebo detskú výživu v sklenenom pohári možno jednoducho opäť uzavrieť vo vákuovacej zásuvke Miele a následne ich bezpečne uskladniť. Premiestňovanie do iných nádob tak už nebude potrebné, keďže v zásuvke možno bez problémov vákuovať originálne poháre s maximálnou výškou 8 cm. Navyše môžete vo vákuovacej zásuvke v zaváraninových pohároch vzduchotesne uzavrieť aj kompóty, nakladanú zeleninu, varené potraviny či antipasti.

Vákuovanie tekutín

Bezpečné skladovanie Zostalo vám trochu polievky z obeda? Tak ju jednoducho vákuovo uskladnite vo vrecku, aby si zachovala dlhšiu trvanlivosť. Okrem toho tak môžete vákuované tekuté potraviny skladovať v chladničke priestorovo úsporne. Touto metódou možno výborne skladovať aj marinády či šalátové zálievky. Chceli by ste tekuté potraviny prepraviť? V tom prípade budú vo vákuovacom vrecku uskladnené mimoriadne bezpečne.

Prednosti nahrievačov Miele

Štyri prevádzkové režimy

Univerzálne použitie Voľnosť výberu podľa potreby: Pri našich nahrievačoch Gourmet si môžete flexibilne zvoliť medzi štyrmi prevádzkovými režimami. Pre dokonalý pôžitok z kávy si šálku jednoducho vopred zohrejte. Večer môžete profitovať aj z predhriatych tanierov. Aby vaše pokrmy po príprave nevychladli, môžete ich jednoducho udržiavať teplé. Prevádzkový režim varenia pri nízkej teplote je tiež dokonale vhodný na jemné a šťavnato pripravené mäso.

Ovládanie SensorTouch

Intuitívne a zjednodušené ovládanie Ľahké ovládanie: Nahrievače Miele Gourmet môžete obsluhovať jednoducho a intuitívne pomocou senzorového dotykového panela umiestneného pod sklom. Získate priamy prístup ku všetkým prevádzkovým režimom – pre optimálny komfort pri obsluhe. Zároveň sa dotykový panel ľahko čistí a je preto zvlášť nenáročný na údržbu.

Push2open

Stačí jeden dotyk Máte práve plné ruky? Žiadny problém – zatlačte jemne na zásuvku a tá sa okamžite otvorí vďaka praktickému mechanizmu Push2open. Napätie pružiny zabezpečuje, aby sa zásuvka dostatočne vysunula a aby ste ju mohli celkom naplniť a dobre obsluhovať. Koncept bez rukoväti vytvára okrem toho perfektne zladený dizajn s našimi zabudovateľnými prístrojmi.

Časovač

Bezstarostné pohodlie Užívajte si bez obáv: vďaka 4-hodinovému časovaču sa budete môcť počas varenia venovať aj iným veciam, pretože zásuvka Miele Gourmet sa po uplynutí naprogramovaného času automaticky vypne. Tak si môžete užiť pri varení viac voľnosti a koncentrovať sa aj na iné veci.

Prepojenie domácich spotrebičov s Miele@home

Viac voľnosti, bezpečnosti a komfortu Sieťové prepojenie vašich domácich spotrebičov prinesie viac voľného času pre vás, ako aj viac bezpečnosti a komfortu pre vašu domácnosť. Ponúkame vám špeciálne vyvinuté funkcie a neustále rastúcu ponuku možností zosieťovania – s Miele máte k dispozícii vždy najnovší digitálny komfort.

Plnovýsuv

Praktické a ergonomické Vďaka praktickému plnému výsuvu sa dá zásuvka Miele Gourmet kompletne otvoriť. Uľahčí vám to výrazne jej naplnenie a vyprázdnenie a zabezpečuje komfortnú manipuláciu. Pevné teleskopické koľajničky umožňujú jednoduché vytiahnutie a zasunutie tejto zásuvky.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete rozpustiť čokoládu alebo jemne rozmrazovať potraviny – s nahrievačom Miele Gourmet pripravíte najrozličnejšie pokrmy celkom podľa svojho želania a chuti – vždy v dokonalej kvalite a presne načas. Vaša výhoda: vďaka prevádzkovému režimu varenia pri nízkej teplote bude každý druh mäsa výnimočne šťavnatý a jemný.

Príprava pri nízkej teplote

Menej tepla pre aromatický výsledok Doprajte kvalitnému mäsu varenie pri nízkej teplote: Pri tejto profesionálnej metóde bude mäso pri nízkych teplotách šetrne tepelne upravené, takže arómy a výživné látky zostanú vo veľkej miere zachované. Vaše mäsové pokrmy budú jemné, aromatické a šťavnaté a po príprave sa dajú okamžite nakrájať. Nie je potrebné nechať ich odstáť ako pri inom spôsobe tepelnej úpravy, pretože šťava je v mäse rovnomerne rozložená.