+421 905 140 414

Podlahové vysávače s vreckom

Miele Classic C1 PowerLine - SBAF3

199,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele Classic C1 PowerLine - SBAF3

Podlahové vysávače s vysokým sacím výkonom pre dôkladné vysávanie za výhodnú cenu, Max. vý...

199,00€

Miele Compact C1 PowerLine - SCAF3

239,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele Compact C1 PowerLine - SCAF3

Podlahové vysávače s vysokým sacím výkonom pre dôkladné vysávanie za výhodnú cenu, Max. vý...

239,00€

Prednosti podlahových vysávačov s vreckom Miele

Ochranná obvodová lišta

Chráni nábytok a steny Vysávače Miele Complete C2 a Complete C3 sú vybavené obvodovou lištou na ochranu nábytku z mäkkého plastu. Táto lišta chráni nábytok a prístroj v prípade neúmyselných kolízií.

Komfortná rukoväť

Pre mimoriadne pohodlnú manipuláciu Pohyblivé upevnenie sacej hadice umožňuje ergonomickú, pohodlnú manipuláciu. Vďaka princípu páky sa dá s podlahovou hubicou jednoducho manévrovať a vaše zápästie bude uvoľnené.

Praktický systém zaistenia

Neuveriteľne bezpečné jedným kliknutím Podlahová hubica, sacia trubica a rukoväť zapadajú pevne do seba, čo je sprevádzané typickým zvukom. Pri vysávači je ich spojenie pevné, ale dá sa jednoducho oddeliť stlačením tlačidla, napr. na pripojenie ďalšieho príslušenstva.

Komfortné navíjanie kábla s funkciou Tipp

Úplne bez potreby otravného zohýnania Na všetkých podlahových vysávačoch Miele sa dá kábel pohodlne navinúť nášľapným tlačidlom, takže sa už kvôli tomu nemusíte zohýbať.

Systém Compact

Jednoduché uloženie Vďaka prepracovanému kompaktnému systému, ktorý pozostáva z parkovacieho systému a XXL rukoväti s parkovacou funkciou, sa dajú podlahové vysávače Miele mimoriadne ľahko a úsporne odložiť.

Pojazdové kolieska DynamicDrive

Veľmi obratné Jedinečné pojazdová kolieska DynamicDrive na oceľových osiach sa otáčajú o 360° a sú vybavené tlmičmi. Pogumované kolieska sú odolné a zvlášť šetrné k vašej podlahe a majú dlhú životnosť. Výhoda: extrémne obratný vysávač, ktorý sa po podlahách pohybuje veľmi ticho a šetrne.

Hodnotné príslušenstvo

Vždy po ruke Podlahové vysávače Miele sú štandardne vybavené trojdielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom. Sú integrované alebo – exkluzívne pri značke Miele – umiestnené na spotrebiči v špeciálnom držiaku VarioClip, a tak neustále po ruke.

Obojstranný parkovací systém pre uloženie

Pohodlný pre pravákov a ľavákov Saciu trubicu a hadicu môžete upevniť po oboch stranách stojaceho prístroja. Vysávač sa tak dá ľahko prenášať, úsporne uložiť a pohodlne ovládať pravákmi aj ľavákmi.

Teleskopická trubica Comfort

Individuálna výška obsluhy pre ľudí s akoukoľvek telesnou výškou Teleskopická sacia trubica Comfort s exkluzívnym dizajnom Miele sa dá intuitívne nastaviť a zaistiť v požadovanej obslužnej výške. Zväčšený priemer zvyšuje objem prúdu vzduchu a tým sa dosahujú vynikajúce výsledky umývania. Drobné detaily ako gumovanie na hornom konci sa osvedčili ako praktické. Ak sa rúra opiera o stenu, neskĺzne.

Park. systém pre prest. vo vysáv./s autom. vypín.

Jednoduchá manipulácia bez otravného zohýnania Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na zadnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke. Pri vybraných modeloch Complete C3 sa motor vypne automaticky, takže sa už nemusíte viac kvôli tomu zohýnať.

Rukoväť EcoComfort

Pohodlné a vždy na dosah ruky Mimoriadne ergonomickú manipuláciu a rýchle priebežné čistenie ponúka rukoväť EcoComfort s integrovaným sacím štetcom.