+421 905 140 414

Práčky so sušičkou

Miele WTD160 WCS 8/5 kg + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

1 839,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele WTD160 WCS 8/5 kg + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

Práčka so sušičkou, 8 kg prania a 5 kg sušenia, Max. otáčky pri odstreďovaní: 1.500, Pripo...

1 839,00€

Miele WTW870 WPM PWash & TDos 9/6 kg + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

3 229,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele WTW870 WPM PWash & TDos 9/6 kg + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

Práčka so sušičkou, Naplnenie v kg pri praní: 9,0, Naplnenie v kg pri sušení: 6,0, Max. ot...

3 229,00€

Prednosti práčok so sušičkou Miele

Waterproof-Metal (WPM)

Max. ochrana pred vznikom škôd spôsobených vodou Snímačom stavu vody a plavákovým spínačom ponúka WPM najvyššiu ochranu proti poškodeniam vodou. Navyše je prítoková hadica opletená kovom a tým chránená proti poškodeniam zvonku. Tento miesto šetriaci systém ochrany proti poškodeniu vodou je mimoriadne praktický pre práčky so sušičkou alebo práčky s horným plnením, ktoré sú často nainštalované v stiesnených priestoroch.

Záruka na ochranu proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana proti škodám spôsobeným vodou - zaručená! Za všetky systémy ochrany proti poškodeniu vodou vám Miele zaručuje ochranu pre vašu domácnosť - a to až počas 20 rokov. Ak by sa niekedy vyskytlo vecné poškodenie ako dôsledok poruchy v systéme ochrany proti poškodeniu vodou, ste krytí zárukou. Spoločnosť Miele preberá náklady za takto vzniknuté vecné škody v rámci záručných podmienok týkajúcich sa ochrany proti škodám spôsobeným vodou. Predpokladom je odborná inštalácia.

Systém Watercontrol (WCS)

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa prítok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu.

Tepelné odstreďovanie

Šetrí čas a elektrický prúd pri sušení Pred procesom sušenia sa textil pohybuje v prúde teplého vzduchu a odstreďuje sa po stupňoch. Tým sa už pred vlastným sušením zníži obsah vody v bielizni – čo šetrí čas a elektrickú energiu.

Energetická účinnosť

Absolútne vzorové Práčky so sušičkou Miele sú ekologické a používajú iba nevyhnutne potrebné množstvo vody a elektrickej energie. Všetky práčky so sušičkou patria do triedy energetickej účinnosti A.

Počítadlo množstva vody

Absolútne presné Miele práčky so sušičkou majú doplňujúco k množstvovej automatike počítadlo množstva vody: Prítokvody je presne meraný a ovládaný pomocou krídlového kolesa. To pomáha šetriť vodu - maximálne hospodárne a ekologicky.

Motor ProfiEco

Úsporný, výkonný a neopotrebovateľný! V práčkach Miele zažijete mimoriadne výkonné motory. Motor ProfiEco je navyše mimoriadne úsporný a tichý. Spotrebuje málo el. energie a je bez opotrebovania. Pre efektívne a pohodlné pranie a sušenie počas dlhých rokov.

Voľba škvŕn

Cielene odstraňuje škvrny Práčka so sušičkou bielizne Miele vyperie až 23 druhov škvŕn - až 3 druhy škvŕn súčasne. Jednoducho navoľte príslušnú voľbu programu – a program prania sa optimálne prispôsobí znečisteniam. Integrovaný poradca pre škvrny vám na displeji zobrazí odkazy pre efektívne odstránenie príslušných škvŕn. To ponúka len Miele.

Indikátor naplnenia a odporúčané dávkovanie

Vždy správne naplnenie a dávkovanie Táto inteligentná funkcia vám pomôže, aby ste práčku so sušičkou nepreťažili a tiež optimálne dávkovali prací prostriedok. Pri plnení prístroj meria aktuálne množstvo bielizne a indikuje vám, koľko bielizne ešte môžete priložiť. Navyše sa vám na displeji zobrazí odporúčanie pre optimálne dávkovanie pracieho prostriedku. Tak vždy periete ohľaduplne voči životnému prostrediu a s najlepšími výsledkami.

MultiLingua

Vaše zariadenie Miele "rozpráva" viacerými jazykmi Váš spotrebič môže zobrazovať pokyny a indikácie vo viacerých jazykoch, aby ste rozumeli všetkým informáciám. Jednoducho si v menu jazyka vyberte požadovaný jazyk. Vlajočka vám ukáže cestu. Takto nájdete celkom jednoducho to, čo potrebujete, aj keď je práve nastavený jazyk, ktorému nerozumiete.

Miele@home

Inteligentné prepojenie Inteligentné prepojenie: Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home, môžete naplno využiť potenciál prístrojov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele@mobile, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

AddLoad

Flexibilné dokladanie bielizne Prací program práčky so sušičkou Miele už beží a vy ste do nej zabudli dať časť oblečenia? Vďaka AddLoad to nie je žiadny problém! Táto funkcia sa zobrazuje na spotrebiči aj v aplikácii. Umožní vám vidieť vzdialene, či a dokedy je možné pridať bielizeň. Potrebujete nejaký čas, kým zozbierate oblečenie? Zastavte práčku so sušičkou Miele za chodu. To zabezpečí vaše maximálne pohodlie.

Najvyššia kvalita Miele pre dlhú životnosť

Vysoká kvalita Miele je zárukou dlhej životnosti Aby boli splnené najvyššie požiadavky na kvalitu, preveruje Miele svoje spotrebiče počas vývoja náročnými záťažovými testmi. V týchto testoch musia spotrebiče prať a sušiť dokopy 19.000 hodín. Pritom sa vystrieda asi 5.000 rôznych programov. Vzhľadom na každodenné množstvo bielizne to zodpovedá približne 5 programom za týždeň s priemernou dobou chodu 3,5 hodiny.

Vypláchnutie vlákien

Špeciálny program proti vláknam Časti vlákien, ktoré po poslednom sušení zostali v prístroji, sa týmto programom bezo zvyšku vyplavia. Kanál pre kondenzát, pracia vaňa a prací bubon sú po niekoľkých minútach absolútne zbavené vlákien. Tak sa bezpečne zabráni zafarbeniu textilu od zavlečených vlákien.

Voštinový bubon

Voštinový bubon V jedinečnom voštinovom bubne Miele s voštinovou štruktúrou povrchu sa bielizeň ľahko kĺže jemne po vodnom filme. Textil sa tým mimoriadne šetrí, rovnomernejšie suší a lepšie vyhladí.

SteamCare

50 % menej žehlenia - maximálna všestrannosť využitia SteamCare vyhladí bielizeň jemne a účinne pomocou pary. Námaha pri žehlení sa tým redukuje až o 50 %. Pri niektorých textíliách dokonca žehlenie úplne odpadá. S programom Vyhladzovanie parou môžete oblečenie v jednom kroku vyprať aj vyhladiť. S programom Konečná úprava parou vyhladíte už vyprané, vlhké textílie. S programom Osvieženie môžete osviežiť a vyhladiť krátko nosené, čisté kusy oblečenia.

Hodváb

Mimoriadne jemné k prírodným vláknam Čistí a ošetruje všetky textílie určené na ručné pranie, ktoré neobsahujú vlnu.

Možnosť Single

Single Vďaka novému riešeniu Single Wash&Dry je to teraz možné v rámci mnohých programov. Potrebujete narýchlo, v priebehu hodiny oprať a vysušiť svoje obľúbené oblečenie? Vďaka novému riešeniu Single Wash&Dry je to teraz možné. Vyberte si ten správny program a vaše obľúbené oblečenie bude čisté a suché za menej ako hodinu. Svoje oblečenie tak môžete vložiť do práčky so sušičkou Miele aj krátko pred dohodnutým stretnutím alebo schôdzkou.

Preukázaná hygiena

Hygienicky čisté – vedecky testované S Miele bude vaša bielizeň nielen čistá, ale dokonca hygienicky čistá: Pri použití programu „ľahko ošetrovateľné 40 °C“ s funkciou AllergoWash, ako aj programu „bavlna 60 °C", ak ním daný model disponuje, sa bezpečne odstráni viac ako 99,99 % baktérií E.coli a S.aureus. Potvrdila to štúdia nemeckej univerzity Rhein-Waal.

CapDosing

Perfektné doplnenie pre špeciálne požiadavky Špeciálne aplikácie pre vašu bielizeň môžete celkom pohodlne riešiť s dávkovacími kapsľami Miele. Jednoducho sa vložia do priečinku pre aviváž. Prístroj dávkuje obsah v optimálny časový okamih do procesu prania - celkom automaticky. Môžete si vybrať: zo 6 špeciálnych pracích prostriedkov (Šport, Páperie, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnácia), 3 aviváží (Aqua, Nature, Cocoon) ako aj Booster proti odolným znečisteniam.

QuickPower

Krátka doba chodu a perfektné výsledky Vďaka funkcii QuickPower Wash&Dry si vychutnávate maximálnu slobodu. Inovatívna technológia prania Spin&Spray totiž zabezpečuje ešte kratšie trvanie programov. Vaša bielizeň sa krátko odstredí a postrieka vodou. Tak môžete vyprať 4 kg bielizne iba za 49 minút s obvyklým dokonalým výsledkom prania a plákania. Spolu s programom sušenia nepotrebuje vaša práčka so sušičkou Miele ani tri hodiny.

TwinDos®

Najl. systém tek. prac. prostr. stlačením tlačidla Automatické dávkovanie so systémom TwinDos® je nielen praktické, ale súčasne zaručuje perfektnú čistotu: S UltraPhase 1 a 2 bude váš spotrebič najlepším systémom dávkovania tekutého prostriedku. TwinDos® dávkuje UltraPhase 1 a 2 vždy v optimálnom čase do pracieho procesu, čím sa dosiahne vyšší prací účinok. Systém TwinDos® navyše dávkuje tak precízne, že v porovnaní s manuálnym dávkovaním dokáže ušetriť až 30 % pracieho prostriedku.

PowerWash

Mimoriadne úsporný pri každom množstve bielizne Práčky so sušičkou Miele s funkciou PowerWash dosahujú tie najlepšie výsledky prania a sú zároveň extrémne úsporné, a to aj pri menších dávkach bielizne. Inovatívna technológia prania Spin&Spray zabezpečuje mimoriadne nízku hladinu vody, vďaka čomu je potrebné oveľa nižšie množstvo energie na jej ohriatie.