+421 905 140 414

Bezvreckové podlahové vysávače

Miele Blizzard CX1 Comfort EcoLine - SKMP3

549,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele Blizzard CX1 Comfort EcoLine - SKMP3

Podlahový vysávač bez vrecka s diaľkovým ovládaním na rukoväti pre extra pohodlné ovládani...

549,00€

Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine - SKCF3

429,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine - SKCF3

Podlahový vysávač bez vrecka s parketovou hubicou pre šetrnú starostlivosť o citlivé tvrdé...

429,00€

Miele Blizzard CX1 Red PowerLine - SKRF3

389,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele Blizzard CX1 Red PowerLine - SKRF3

Podlahový vysávač bez vrecka s podlahovou hubicou EcoTeQ pre úsporné vysávanie a najlepšie...

389,00€

Prednosti bezvreckových podlahových vysávačov Miele

Click2open

Jednoduché vyprázdnenie jediným kliknutím Pomocou rukoväte sa dá zásobník na prach vytiahnuť smerom nahor a jediným stlačením tlačidla sa zásobník vyprázdni zvislo nadol do odpadkového koša. Vyprázdnenie prebieha mimoriadne hygienicky, pretože nedochádza k žiadnemu priamemu kontaktu s prachom a zásobník sa vyprázdni úplne.

ComfortClean

Automatická funkcia samočistenia prostred. snímačov Inovatívne snímače merajú prietok vzduchu cez filter jemného prachu GORE® CleanStream® a v prípade potreby automaticky aktivujú funkciu samočistenia ComfortClean. Vtedy sa prístroj na približne 20 sekúnd vypne. Funkcia ComfortClean sa dá aktivovať aj manuálne. ComfortClean tak garantuje konštantne vysoký čistiaci výkon.

Komfortná rukoväť

Pre mimoriadne pohodlnú manipuláciu Pohyblivé upevnenie sacej hadice umožňuje ergonomickú, pohodlnú manipuláciu. Vďaka princípu páky sa dá s podlahovou hubicou jednoducho manévrovať a vaše zápästie bude uvoľnené.

Plnohodnotné integrované príslušenstvo

Pre každý prípad je všetko k dispozícii Podlahový vysávač Miele Blizzard je sériovo vybavený tromi hodnotnými dielmi príslušenstva: hubica na čalúnený nábytok a hubica na vysávanie škár sú integrované priamo v prístroji. Sací štetec je integrovaný v rukoväti Eco Comfort alebo je priložený k prístroju samostatne.

Komfortné navíjanie kábla s dotykovou funkciou

Úplne bez potreby otravného zohýnania Na všetkých podlahových vysávačoch Miele sa dá kábel pohodlne navinúť nášľapným tlačidlom, takže sa už kvôli tomu nemusíte zohýbať. Modelové rady Compact C2, Complete C3 a Blizzard CX1 sú okrem toho vybavené funkciou jedného stlačenia, ktorá umožňuje navinutie celého kábla jediným stlačením tlačidla.

Parkovací systém pre prestávky pri vysávaní

Jednoduchá manipulácia bez otravného zohýnania Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na bočnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke.

Pojazdové kolieska DynamicDrive

Obratné ako športové auto Jedinečné pojazdové kolieska DynamicDrive na oceľových osiach sa otáčajú o 360° a sú vybavené tlmičmi. Pogumované kolieska sa pohybujú hladko, sú odolné proti opotrebovaniu a majú dlhú životnosť. Výhody: extrémne obratný vysávač, ktorý sa pohybuje mimoriadne potichu a šetrí citlivé podlahy.

Štyri pojazdové kolieska

Stabilná pohyblivosť v každom smere Blizzard CX1 je vybavený štyrmi pojazdovými kolieskami otočnými o 360°. Vďaka tomu je tento model stabilný a súčasne flexibilný a ľahko posúvateľný vo všetkých smeroch.

Akčný rádius

Pre veľké plochy Kábel, sacia trubica a sacia hadica vám spolu zabezpečia mimoriadne veľký akčný rádius. Vďaka tomu sa dajú aj väčšie obytné priestory pohodlne povysávať bez častej zmeny elektrickej zásuvky.

Teleskopická trubica Comfort

Individuálna výška obsluhy pre ľudí s akoukoľvek telesnou výškou Teleskopická sacia trubica Comfort s exkluzívnym dizajnom Miele sa dá intuitívne nastaviť a zaistiť v požadovanej obslužnej výške. Zväčšený priemer zvyšuje objem prúdu vzduchu a tým sa dosahujú vynikajúce výsledky umývania. Drobné detaily ako gumovanie na hornom konci sa osvedčili ako praktické. Ak sa rúra opiera o stenu, neskĺzne.

Rukoväť EcoComfort

Pohodlné a vždy na dosah ruky Mimoriadne ergonomickú manipuláciu a rýchle priebežné čistenie ponúka rukoväť EcoComfort s integrovaným sacím štetcom.

Technológia Vortex

Najlepšie výsledky vysávania vďaka vysokému výkonu Technológia Vortex vytvára obrovskú rýchlosť prúdenia nad 100 km/h. V kombinácii so špeciálne navrhnutou podlahovou hubicou a efektívnym prúdom vzduchu poskytuje bezvreckový vysávač prvotriedny čistiaci výkon. Vďaka tomu sa vynikajúco oddeľujú hrubé nečistoty a jemný prach. Hrubé nečistoty sa dostávajú do priehľadného zásobníka na prach, jemný prach do samostatného filtračného zásobníka s filtrom jemného prachu.

Hygienické vyprázdňovanie

Hygienické vyprázdňovanie Z dôvodu vysokého výkonu špeciálne koncipovaného motora sa extrémne vysoká rýchlosť prúdenia stará o vynikajúce oddeľovanie hrubých nečistôt a jemného prachu v samostatných zásobníkoch. Vyprázdnenie zásobníka sa uskutočňuje s minimálnou mierou rozvírenia prachu smerom nadol.