+421 905 140 414

Vákuovacie zásuvky

Miele EVS 7010 Grafitová sivá

2 899,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele EVS 7010 Grafitová sivá

Zabudovaný vákuovací priečinok, Objem vákuovacej komory v l: 8, Príprava potravín na varen...

2 899,00€

Miele EVS 7010 Obsidián čierna

2 899,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele EVS 7010 Obsidián čierna

Zabudovaný vákuovací priečinok, Objem vákuovacej komory v l: 8, Príprava potravín na varen...

2 899,00€

Prednosti vákuových zásuviek Miele

Vákuovacie vrecká vhodné na potraviny

Špeciálne pre potraviny Vákuové vrecká Miele sú vyvinuté na špeciálne požiadavky: sú odolné voči teplu, varu a roztrhnutiu, vhodné na potraviny a bez obsahu zmäkčovadiel – takto budú všetky vaše potraviny bezpečne uskladnené. Dôležitý faktor: prenos chutí na obsah vrecka je vylúčený. V rozsahu dodávky nájdete plastové vrecká rôznej veľkosti. Potrebujete viac vreciek? Ďalšie si môžete dokúpiť v obchode Miele.

Metóda Sous-vide

Optimálne pripravené Na šetrné varenie Sous-vide s parnou rúrou Miele pripravíte pokrmy pomocou vákuovacej zásuvky Miele. Z vákuovacích vreciek s potravinami sa odsaje vzduch a kyslík. Potraviny budú takto pripravené na šetrné varenie Sous-vide, pri ktorom zostáva zachované prevažné množstvo vitamínov a výživných látok. Zároveň sa napríklad ryba podarí zvlášť šťavnato a s výraznou arómou.

Ovládanie SensorTouch

Intuitívne a zjednodušené ovládanie Ľahké ovládanie: Vákuovacie zásuvky Miele môžete obsluhovať jednoducho a intuitívne pomocou senzorového dotykového panela umiestneného pod sklom. Získate priamy prístup ku všetkým prevádzkovým režimom – pre optimálny komfort pri obsluhe. Zároveň sa dotykový panel ľahko čistí a je preto zvlášť nenáročný na údržbu.

Push2open

Stačí jeden dotyk Máte práve plné ruky? Žiadny problém – zatlačte jemne na zásuvku a tá sa okamžite otvorí vďaka praktickému mechanizmu Push2open. Napätie pružiny zabezpečuje, aby sa zásuvka dostatočne vysunula a aby ste ju mohli celkom naplniť a pohodlne obsluhovať. Koncept bez rukoväti vytvára okrem toho perfektne zladený dizajn s našimi zabudovateľnými prístrojmi.

Rozmanité možnosti využitia

Rozmanité možnosti Je jedno, či chcete zvýšiť trvanlivosť potravín alebo ich naporciovať: Naša vákuovacia zásuvka vám ponúka najrozličnejšie možnosti použitia. Vákuované potraviny zostávajú dlhšie čerstvé a sú perfektne pripravené na varenie metódou Sous-vide. Vychutnajte si intenzívnu chuť vákuovaného marinovaného mäsa. Praktická výhoda: otvorené obaly alebo poháre sa dajú jednoducho znovu uzavrieť.

Plnovýsuv

Praktické a ergonomické Vďaka praktickému plnému výsuvu sa dá vákuovacia zásuvka Miele kompletne otvoriť. Výrazne vám to uľahčí jej naplnenie a vyprázdnenie a zabezpečí komfortnú manipuláciu. Pevné teleskopické koľajničky umožňujú jednoduché vytiahnutie a zasunutie zásuvky.

Opakovane použiteľné vákuovacie nádoby

Dlhá doba využitia Z lásky k životnému prostrediu: V recyklovateľných vákuovacích nádobách sú vaše potraviny chránené zvlášť dobre. Okrem toho môžete tieto nádoby používať opakovane a na vákuovaciu zásuvku ich pripájať jednoducho pomocou adaptéra.

Veľká využiteľná plocha

Dostatok miesta pre akúkoľvek veľkosť Maximálna flexibilita: Vákuovaciu zásuvku Miele môžete využívať na nádoby a vrecká najrozličnejšej veľkosti. Až do maximálnej veľkosti 250 x 350 mm a výšky 80 mm nájdu vo veľkorysom vnútornom priestore dostatok miesta všetky druhy potravín – v závislosti od toho, aké množstvo chcete vákuovať.

Vákuovanie

Dlhšia trvanlivosť a perfektná príprava Vďaka odsatiu vzduchu a kyslíka budú potraviny optimálne pripravené na varenie metódou Sous-vide v parnej rúre. Ryby, mäso a zeleninu vo vákuovacom vrecku môžete zároveň veľmi dobre porciovať, skladovať, marinovať či opätovne uzavrieť. Ďalšia výhoda: na dosiahnutie maximálnej trvanlivosti vákuujte potraviny ešte pred zamrazením – vitamíny a aróma tak zostanú maximálne zachované a nehrozí im spálenie mrazom. Súčasne ušetríte aj miesto v mrazničke.

Tri vákuovacie stupne

Vhodné pre každé použitie Vyberte si z troch rôznych vákuových stupňov: Chcete vákuovať ovocie citlivé na tlak? V tom prípade zvoľte stupeň 1. Pre rybu odporúčame maximálny stupeň 3 a pre pokrmy s vysokým obsahom tekutín stupeň 2. Takto optimálne ochránite svoje potraviny a zabezpečíte si najlepší výsledok.

Dlhšia trvanlivosť

Dlhšia trvanlivosť Najlepšie podmienky na krátkodobé skladovanie rýb a zeleniny poskytuje v chladničke zóna Perfect Fresh – vákuovaním si vaše potraviny zachovajú trvanlivosť omnoho dlhšie, a to bez straty chuti či kvality. V mrazničke vákuovanie chráni potraviny pred namrznutím, ako aj pred prenosom chutí či zápachov. V neposlednom rade zostanú pri izbovej teplote dlhšie čerstvé aj vákuované žemle či chlieb.

Marinovanie

Maximálna chuť Veľmi výrazná chuť: Marinujte mäso alebo ryby a následne ich pripravte na ďalšie spracovanie vo vákuovacej zásuvke Miele. Vákuom sa chuť marinády niekoľkonásobne zosilní, keďže napríklad arómy neoxidujú. Bylinky a korenie tak dokážu výraznejšie pôsobiť na potraviny a výsledok má mimoriadne intenzívnu chuť.

Porciovanie

Správne množstvo Chcete si svoje potraviny vychutnať vždy čerstvé? Vďaka vákuovacej zásuvke Miele možno korenie, syry či klobásy veľmi jednoducho naporciovať. Tým zostane ich chuť zachovaná a vy si ich budete môcť vychutnávať dlhšie. Práve mäkký syr sa v chladničke oveľa lepšie skladuje, keď je vákuovaný. Pohodlne si ohrejte jednu porciu lazaní vo vákuovacom vrecku v parnej rúre alebo si naporciujte müsli úsporne a hlavne sucho vo vákuovacej zásuvke.

Vákuovanie v nádobe

Vždy neporušené Pre potraviny citlivé na tlak, ako sú bylinky, zelenina či ovocie, sa optimálne hodia vákuovacie nádoby. Do vákuovacích nádob tiež možno ľahko naporciovať a dlhšie udržať čerstvé aj nárezy či tekuté potraviny, ako sú polievky alebo omáčky. Naplnenú nádobu pohodlne zapojte do vákuovacej zásuvky pomocou špeciálneho adaptéra – pomocou neho sa počas vákuovania z nádoby odsaje vzduch.

Opätovné uzavretie

Čerstvosť – aj pri druhom zatvorení Určite to poznáte: Po príjemne strávenom večere pred televízorom zostanú otvorené balíčky s čipsami alebo pukancami. Naša vákuovacia zásuvka ponúka optimálne riešenie, pretože dokáže jemne a bezpečne opäť uzavrieť originálne balenia. Tak ochránite svoje potraviny pred neželaným prenosom chuti či zápachu. Zostávajúce dobroty tak budú chutiť rovnako dobre aj neskôr.

Uzatváranie pohárov

Utesnenie Nadbytočné pesto alebo detskú výživu v sklenenom pohári možno jednoducho opäť uzavrieť vo vákuovacej zásuvke Miele a následne ich bezpečne uskladniť. Premiestňovanie do iných nádob tak už nebude potrebné, keďže v zásuvke možno bez problémov vákuovať originálne poháre s maximálnou výškou 8 cm. Navyše môžete vo vákuovacej zásuvke v zaváraninových pohároch vzduchotesne uzavrieť aj kompóty, nakladanú zeleninu, varené potraviny či antipasti.

Vákuovanie tekutín

Bezpečné skladovanie Zostalo vám trochu polievky z obeda? Tak ju jednoducho vákuovo uskladnite vo vrecku, aby si zachovala dlhšiu trvanlivosť. Okrem toho tak môžete vákuované tekuté potraviny skladovať v chladničke priestorovo úsporne. Touto metódou možno výborne skladovať aj marinády či šalátové zálievky. Chceli by ste tekuté potraviny prepraviť? V tom prípade budú vo vákuovacom vrecku uskladnené mimoriadne bezpečne.