+421 905 140 414

Indukčné varné dosky s integrovaným odsávačom pár

Miele KMDA 7476 FL + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

4 159,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele KMDA 7476 FL + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár, 4 veľké varné zóny vrát. 2 oblastí Powe...

4 159,00€

Miele KMDA 7476 FR + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

4 159,00€

Na objednávku - info v obchode
Na objednávku - info v obchode

Miele KMDA 7476 FR + ZADARMO doprava, inštalácia a zaškolenie - platí pre spotrebiče nad 990 EUR

Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár, 4 veľké varné zóny vrát. 2 oblastí Powe...

4 159,00€

Prednosti indukčných varných dosiek s integrovaným odsávačom pár Miele

Bezpečnostné vypínanie

Istota je istota Pre každý stupeň výkonu je definovaná maximálna doba prevádzky. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, automaticky sa vypne.

Blokovacia funkcia a zablokovanie sprevádzkovania

Bezpečnosť pre všetkých Blokovacia funkcia zabraňuje neželanému prestaveniu zvolených stupňov výkonu počas varenia. Zablokovanie sprevádzkovania zasa chráni pred neúmyselným alebo neoprávneným zapnutím, napríklad ako detská poistka. Táto funkcia sa dá aktivovať na vypnutej varnej doske.

Ochrana proti prehriatiu a chybové hlásenia

Pre dlhú životnosť prístroja Každá varná zóna je vybavená ochranou proti prehriatiu. Táto ochrana automaticky vypne ohrev varnej zóny pri extrémnom zaťažení ešte predtým, ako dôjde k prehriatiu sklokeramiky alebo iných konštrukčných častí. Ak je na ovládacej ploche nejaký predmet alebo tekutina, varná doska sa tiež automaticky vypne. Vždy ste tak chránení pred neželaným nastavením výkonu.

ECO motor

Srdce každého odsávača pár ECO motor pracuje s jednosmerným prúdom a v porovnaní s bežnými motormi ušetrí až 70% energie. Vďaka tejto technológii je mimoriadne tichý a rovnako výkonný ako všetky motory, ktoré spoločnosť Miele používa.

Con@ctivity

Najmodernejší štandard S funkciou Con@ctivity sa môžete plne koncentrovať na pôžitok z varenia. Odsávač a varná doska vzájomne komunikujú. Varná doska posiela nastavenia elektronike odsávača a odsávač automaticky reguluje rýchlosť ventilátora. Nemusíte myslieť na to, že neskôr bude treba odsávač vypnúť. Všetky varné dosky Miele „TwoInOne“ sú štandardne vybavené funkciou Con@ctivity.

TwinBooster

Funkcia Power pre rýchle rozohriatie Koncentrovaný výkon na rýchle uvedenie do varu! Funkcia TwinBooster exkluzívne od Miele robí varenie flexibilnejším, keďže indukčný výkon sa dá individuálne rozdeliť. V prípade potreby sa môže celý výkon dvoch varných zón sústrediť do jedinej varnej zóny.

Udržiavanie teploty pokrmu

Aby ste sa mohli venovať iným veciam. S touto funkciou môžete ideálnym spôsobom udržiavať jedlá teplé – nezávisle od množstva. Vďaka inteligentnej kontrole teploty dna hrnca sú pokrmy ohrievané na teplotu, ktorá je vhodná na servírovanie bez toho, aby sa pripálili. Môžete sa plne venovať príprave ostatného menu.

Stop & Go

Plus, čo sa týka bezpečnosti. Niekto zvoní pri dverách? S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla znížiť na stupeň výkonu 1. Varnú dosku budete môcť nechať na krátky čas nestráženú bez toho, aby niečo vykypelo alebo sa pripálilo. Keď sa znova vrátite k varnej doske, jediným opätovným stlačením tlačidla aktivujete stupeň výkonu, ktorý bol predtým nastavený.

Ochrana pri utieraní

Bezpečné odstránenie nečistôt Dotykom prsta môžete ovládanie varnej dosky na 20 sekúnd zablokovať. Všetky nastavenia zostanú v pôvodnom stave. Prebiehajúca doba prípravy je veľmi dobre viditeľná na časovači. Posúvanie kuchynského riadu a čistenie varnej dosky je možné bez obmedzenia a bez zmeny nastavení.

Funkcia Recall

Náhodné nechcené vypnutie nepredstavuje žiadny problém Náhodne ste nechcene vypli varnú dosku, ale hneď ste to zistili. Ak ju v priebehu 10 sekúnd opäť spustíte, budete mať k dispozícii všetky predtým nastavené výkonové stupne a časové hodnoty. V procese prípravy vášho pokrmu môžete ďalej nerušene pokračovať.

Časovač

Uľahčuje varenie Časovač vašej varnej dosky vám pomôže zorganizovať si čas strávený v kuchyni viac uvoľnene. Podľa modelu môžete napríklad nastaviť čas na varných zónach, ktoré sa potom automaticky vypnú alebo kuchynský budík používať úplne nezávisle od funkcií varnej dosky.

Individuálne možnosti nastavenia

Vždy podľa potreby Základné nastavenia varnej dosky si môžete upraviť podľa svojich potrieb. Napríklad môžete zmeniť rýchlosť reakcie senzorových tlačidiel.

Trvalé rozpoznávanie hrnca

Najlepšie využitie energie Ak sa už na varnej zóne nachádza kuchynský riad, aktivuje sa číselné vlákno automaticky bezprostredne po zapnutí varnej zóny. Manuálne aktivovanie varných zón vďaka tomu odpadá.

Miele CleanCover

Komfort pri obsluhe a bezpečnosť v detaile Za tukovým filtrom sa nachádza Miele CleanCover: Namiesto ostrých kovových hrán a elektrických súčiastok je tu uzavretá, hladká plocha. Mimoriadne ľahko sa dá čistiť a chráni pred stykom s káblami a časťami motora. Svedomitosť Miele v detaile – pre vyšší komfort pri obsluhe a bezpečnosť.

Nerezovo-kovové tukové filtre

Pekné a maximálne funkčné Odsávače pár Miele sú vybavené 10-vrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom. Krycia vrstva a rám pozostávajú z kvalitnej nerezovej ocele. Pri komfortnom čistení tukového filtra v umývačke riadu nevznikajú žiadne viditeľné sfarbenia. Tukové filtre Miele si tak zachovajú po dlhý čas perfektný vzhľad.

Filter Longlife AirClean

Úplná absencia pachov v kuchyni Vďaka voštinovému telesu filtra s aktívnym uhlíkom, ktorý má dlhú životnosť a dá sa regenerovať v rúre na pečenie, kde sa pachy efektívne odbúrajú.